RK-NEvolejte.cz

Prostorné 2+kk/L v Labké kotlině II

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ   cena: 1.300.000,- Kč + servisnastěhování: do 14 dníparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme velmi pěkné, původní 2+kkáčko s prostornou lodžií v Labské kotlině II – ulice Jungmannova. Byt v 9./16 NP  panelového domu se dvěma a jedním nákladným výtahem má i s lodžií podlahovou plochu 55 m2.  Je orientován do klidné části s pěkným výhledem na město nebo hory. Byt je v osobním vlastnictví, bez dluhů, zástav nebo jiných omezení, návrh optimalizovaného financování Vám bezplatně zpracujeme do 24 hodin od prohlídky.

 Obě místnosti jsou obytné a mají 12.15 m2 a 18.58 m2. V umakartovém jádře je koupelna s vanou oddělena od WC, v předsíni je původní šatní skříň, v bytě není zaveden plyn. Byt Vás nepochybně osloví prostornou lodžií, otevřeným výhledem a orientací na opačnou stranu od silnice na SZ. Okna jsou původní, na podlahách jsou koberce. K dispozici budete mít svojí komoru (1,4 m) pět metrů od bytu, rychlý internet (optika) a kolárnu. Potěší Vás velmi nízký nájem s fondem oprav 497,- Kč.

Dům s vyměněnými stoupačkami se udržuje postupně z našetřených peněz. V místě je dobá vybavenost, MHD, moderní dětské hřiště, hospůdka nebo prodejna Metuje jsou do 200 m od domu, poliklinika, doktoři, velké TESCO nebo masna u Plotů jsou 2 zastávky MHD. Byt Vám bude předán vyklizený do 14 dní od uhrazení kupní ceny. Prohlídky uskutečňujeme denně do 24h od předchozí telefonické objednávky. 


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , ,

hlavni-foto
pudoryss
pokoj-1a
pokoj-1b
kuchyne
hlavni-foto
chodba-a
koupelna-a
koupelna-a
WC
lodžie
pokoj-2a
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavi-foto2
Cihla,1+1 s vlastní lodžií, 50 m2, OV, centrum HK
hlavni-foto
Zrekonstruovaný byt 3+1/L v Milady Horákové
mandysova
Pěkné bydlení v bytě 2+1/B u Mandysky