RK-NEvolejte.cz

Činžáková atmosféra klidného Smíchova

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ cena: 1.800.000,- Kč + servisnastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Prosincové páteční odpoledne stoupáte poloprázdnými ulicemi. Namísto parčíku to dnes vezmete přes dobře vybavenou večerku, která je kousek od Vašeho cíle. Pár lidí potkáte před menší hospůdkou, auto, které tu po nějaké době projede, na jistotu parkuje před svým domem. Vy už stojíte u zrevitalizovaného činžáku v klidné ulici Na Březince. Nechce se Vám věřit ze jste pouhých 5 minut od stanice metra Anděl a jsou 4 hodiny odpoledne.

Předmětem prodeje je zrekonstruovaný byt 2+kk s obytnou plochou cca 45 m2, situovány do 2./4NP činžovního domu. Byt je v družstevním vlastnictví se zbývající anuitou cca 590.000,- Kč. Po jejím uhrazení (2x do roka) lze byt ihned převést do OV.

Dvoukřídlé vstupní dveře, repasovaná špaletová okna, dřevěné parkety, zrenovované původní dřevěné zárubně i dveře, výška stropu 3.10 m.
Na první pohled jste ve zrekonstruovaném bytě, ale ani na chvilku nezapomínáte na atmosféru činžákového bydlení. V kuchyni s novou linkou tvaru U zůstává vestavěná trouba horkovzduch + grill, myčka, barové židle, na podlaze je položena plovoucí podlaha 2008). Místnost má pěkných 18.36 m2.  

Druhý pokoj s dřevěnými parketami je téměř stejné velikosti, s prostorem však o 1/3 více. Důsledně ukotvené a stabilní patro na spaní s dřevěnými schůdky dalo vzniknout vedle nadstandardního prostoru na spaní také vestavěné šatně stejné výměry. Že ji ze 100% využijete avšak nezapochybujete ani na vteřinu. Praktický je i menší špajz umístěný v předsíni, kde oceníte i další úložné prostory. Z moderní koupelny s rohovou vanou, vlastním oknem a topným žebříkem ucítíte očekávaný komfort. Rozvody elektřiny i vody jsou nové, vytápění plynovými VAFkami. Byt svým barevným provedením, s dobře zvoleným osvětlením a využitým prostorem na Vás bude působit zabydleně a útulně.

Dům s novou fasádu, repasovanými okny, novými stoupačkami, střechou, dlažbou a opravenými komíny, nabízí i využití menšího dvorku pro chvíle odpoledního relaxu, barbecue. V místě je velmi dobrá vybavenost, byt je volný k nastěhování do 21 dni od uhrazení kupní ceny. 


>> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , ,

hlavni-foto
pudorys
pokoj-1a
pokoj-1c
pokoj-1b
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-2c
pokoj-2d
šatna
koupelna
predsin
detail_dvere
nA-bREZINCE
 
Random Items
 
hlavni-foto
Zrekonstruované čisté 2+kk v Nuslích
polni
Elegantní1+kk v Polní ulici
hlavni-foto_prodano
Prostorný byt 4+1/L, 90 m2 na Moravském Př.