RK-NEvolejte.cz

Jihozápadní 2+kk v centru HK

stav: AKTIVNÍcena: 2.000.000,- Kč + servisnastěhování: po dohoděparkování: cca 1.300,- Kč/rokprověřeno: ano

Prodáme jihozápadní byt 2+kk v centru Hradec Králové v ulici Průmyslová. Byt se nachází ve 2./4 NP zděného domu bez výtahu a je v osobním vlastnictví. Návrh na míru optimalizovaného financování Vám na vyžádání předložíme do 24h od prohlídky.

Ve zrekonstruovaném bytě vznikla nová dispozice, ve které je koupelna (cca 4 m2) s oknem společná s WC, předsíň (cca 2.2 m2, pokoj s kuchyňským koutem (cca 19.2 m2) a další pokoj s výměrou 19.5 m2. V bytě jsou již platová okna s žaluziemi, nová elektroinstalace, rozvody vody i tepla včetně nových radiátorů, nové betonové podlahy, interiérové dveře. V kuchyni zůstává rohová linka. K dispozici je prostorná sklepení kóje, kolárna, internet, půda.

Dům je průběžně rekonstruován a je v dobrém technickém stavu. Je nová střecha (2015), stoupačky, rozvody elektřiny i plynu, již je z části našetřeno na novou fasádu, která se plánuje jako další krok. Jedná se o klidné bydlení s okny do dvora, v dobře vybavené lokalitě včetně obchodů, zastávky MHD, kina Centrál, náplavky nebo nákupního centra TESCO v docházkové vzdálenosti. Byt je volný k nastěhování do po uhrazená kupní ceny.

vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: +420 601 344 678, email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
chodba
koupelna
kuchyne
pokoj-1a
pokoj-1b
pooj-2a
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
veverkova
hlavnifoto
Slunný byt 2+1 v Orlické kotlině
hlavni-foto2
Prostorný byt 3+1/L v Labské II