RK-NEvolejte.cz

Zrekonstruované čisté 2+kk v Nuslích

>> základní info<<

stav: PRODÁNOcena: 2.700,000,- Kč + servis nastěhování: do 30 dníparkování: před domemprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme velmi pěkný, světlý a čistě zrekonstruovaný byt 2+kk v dobře vybavené části Nuslí – ul. V Horkách. Byt je ve 4./6NP a je v osobním vlastnictví. Optimalizované varianty financování Vám můžeme bezplatně nabídnout do 24h.

Byt je 1 rok po kompletní, decentní rekonstrukci, je v pečlivě udržovaném stavu a nabídne Vám několik detailů pro praktické a komfortní bydlení. V hřejivých barvách, 3.63 m2 prostorná koupelna s vanou a topným žebříkem, Vás potěší termostatem regulovaným podlahovým vytápěním a oknem do světlíku. To naleznete i na odděleném WC. Z obývacího pokoje (21.2 m2) s příjemným kobercem vstupujete do ložnice (11.2 m2) s novou plovoucí podlahou. Chodba a kuchyně jsou barevně sjednoceny novou krytinou z PVC. V prostorné předsíni s vestavěnými vestavěnými skříněmi oceníte malou komoru sloužící jako technické zázemí s pračkou a novým plynovým kotlem. V kuchyni zůstává elektrický sporák a nerezová lednice s mrazničkou. Původní dřevěné dveře jsou zrepasovány a spolu s dřevěnými obložkami sladěny do bílé barvy světlého interiéru. Slunný byt má plastová okna orientována na jihovýchod, nové etážové topení včetně radiátorů a termostatu. Elektroinstalace i rozvody vody jsou nové. K dispozici budete mít vysokorychlostní internet a sklep (3 m2).

Dům je po v dobře udržovaném stavu s novými stoupačkami, rozvody plynu, zatím nevyužitými půdními prostory. Lokalita je maximálně vybavena, 5 minut MHD ke stanici metra Pankrác nebo 20 minut do centra. K nastěhování do 30 dní po uhrazení kupní ceny. 


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , ,

hlavni-foto
pudorys
koupelna-a
koupelna-b
kuchyne-a
pokoj-1a
pokoj-1B
pokoj-1c
pokoj-2a
pokoj-2b
chodba-a
chodba-b
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Tiché 3+kk v Orlické kotlině
hlavni-foto-1
Slunné 2+kk na třídě E. Beneše
hlavni-foto
Prvorepublikový byt 3+kk v centru HK