RK-NEvolejte.cz

Velmi pěkný, udržovaný byt 3+1/L ve Formánkově ul.

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ   cena: 2.050.000,- Kč + servisnastěhování: do 14 dníparkování: ZDARMAprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme velmi pěkný a udržovaný prostorný byt 3+1/L s celkovou podlahovou plochou 80 m2. Byt se nachází v 5./5 NP zrevitalizovaného panelového domu s výtahem a je ve vlastnictví místního, dobře fungujícího družstva. Byt bude možné převést do OV v budoucnu po doplacení úvěru a čerpaných dotací na rekonstrukci (cca 5 let).  

Byt je po částečné rekonstrukci a je v pečlivě udržovaném stavu. Dobře vyřešená dispozice má centrální prostornou vstupní předsíň, ze které se vstupuje jednotlivě do všech neprůchozích místností a kuchyně. Zde zůstává vestavěná skříň. Dětský pokoj (12.21 m2) a ložnice (14.5 m2) se zasklenou lodžií jsou orientovány na jihovýchod, prostorná obytná kuchyně (10.35 m2) a obývací pokoj (20.7 m2) jsou orientovány SZ. Z bytu s ranním i odpoledním sluncem bude mít díky umístění nad okolní zástavbu pěkný výhled na hradecké lesy s vodárnou i na město nebo Sněžku. V kuchyni  novou elektroinstalací a samostatným jističem zůstává nová, na míru vyrobená linka s horkovzdušnou troubou (nová 2 měsíce),  plynový sporák a větraná spíž. V kuchyni, na chodbě a v předsíni je na podlahách již zátěžové PVC s pamětí, v pokojích jsou koberce. V původním jádře je koupelna oddělena od WC, byt má plastová okna (již zaplacena) a nové bezpečnostní dveře. K dispozici je internet, kabelová TV, kolárna a prostorná sklepní kóje (cca 6 m2).
Bezbariérový dům je po kompletní rekonstrukci a je v bezvadném stavu. Jsou nové hliníkové vstupní dveře, výtahy, zateplený plášť budovy včetně střechy. plastová okna, nové stoupačky i podélné rozvody vody, opravené lodžie včetně nové dlažby. 
V místě je dobrá občanská vybavenost, lékárna, pošta, potraviny Na Hvězdě, MŠ, ZŠ, MHD kousek od domu v dosahu chůze. Byt je volný k nastěhování ihned po uhrazení kupní ceny. Prohlídky uskutečňujeme do 48h od předchozí telefonické objednávky.     

 >> vyřizuje:

 

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz

 


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
chodba
kuchyne-a
kuchyne-b
obyvaci-pokoj-a
obyvaci-pokoj-b
dětský-pokoj
loznice-a-
loznice-b-
koupelna
pohled-kuchyne-obyvak
pohled-loznice-lodzie
polhed-z-lodzie
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto_prodano
Podkrovní 2+kk v Mladých Běchovicích
hlavni-foto
Jihozápadní 2+kk v centru HK
HOLOHLAVY
Rodinný dům v Holohlavech