RK-NEvolejte.cz

Zrekonstruovaný byt 3+1/L v Milady Horákové

>> základní info<<

stav: PRODÁNO cena: 2.250.000,- Kč nastěhování: do 14 dníparkování: ZDARMAprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme částečně zrekonstruovaný, dispozičně atypický byt 3+1/L v ulici Milady Horákové. Ve 4./7NP panelového domu z 90. let s novým výtahem, byt je bez zástav a jiných omezení, návrh optimalizovaného financování Vám můžeme předložit do 24h od prohlídky.

Byt prošel v roce 2006 celkovou rekonstrukcí (vyjma oken) s úpravou dispozice a je v dobrém technickém stavu. Ve zděném jádře je prostorná koupelna s rohovou vanou a zázemím pro pračku oddělena od WC. Obývací pokoj o výměře 18 m2 je průchodem spojen s kuchyní, kde zůstává na míru vestavěná linka včetně spotřebičů  (myčka, plynový sporák, trouba) a kuchyňský stůl včetně židlí. Z druhé strany kuchyně jsou dva čtvercové pokoje o výměře 12.25 m2 a 12.45 m2.

Prostorná chodba nabízí ideální místo pro vestavěné skříně, vstupní dveře jsou bezpečnostní, rozvody el. a vody jsou předělané. K dispozici je internet, sklepní kóje (2.8 m2), kolárna.

Dům patří do poslední etapy panelové zástavby v HK, má již “sendičové” opláštění a je v dobrém stavu – 2 roky nový výtah, nové schránky a vchodové dveře. Zastávka MHD, Alebrt, Lídl, moderní dětská hřiště jsou hned u domu, jednu zastávku MHD je škola, škola, pošta a ostatní občanská vybavenost. Byt je volný ihned po uhrazení kupní ceny.


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
kuchyne-a
kuchyne-b
pokoj-1b
pokoj-1a
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-3a
pokoj-3b
koupelna-a
chodba-+-koupelna
chodba-b
lodzie-a
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
veverkova
hlavni-foto_prodano
Světlý byt 4+1/L kousek od Futura
hlavni-foto_rezervovano
Světlý byt v klidném Farářství