RK-NEvolejte.cz

Zděné 3+kk v Orlické kotlině

stav: REZERVOVÁNO cena: 1.980.000,- Kčnastěhování: po dohoděparkování: cca 1.200,- Kč/rokprověřeno: ano

Prodáme zrekonstruovaný útulný byt 2+kk (předělaný na 3+kk) v Orlické kotlině s podílem na dvorku za domem. S CP cca 46 m2, bytová jednotka se nachází v 2./5NP zděného domu bez výtahu vedle Kubištových sadů s docházkovou vzdáleností do centra města. Byt je v osobním vlastnictví, nabídku financování Vám na vyžádání předložíme do 24h od prohlídky.

Vyjma ponechání dřevěných špaletových oken, byt prošel kompletní rekonstrukcí. Přepažením největší z místností sádrokartonovou příčkou vznikla vedle obytného pokoje (cca 11.5 m2) samostatná ložnice (cca 8 m2). V obývacím pokoji spojeném s kuchyňským koutem (16 m2) zůstává zánovní rohová linka s troubou, plynovým sporákem, lednicí, koupelna je s vanou a topným žebříkem, WC je samostatné. Byt má novou elektroinstalaci, rozvody vody, plynu, topení včetně radiátorů, nový plynový kotel, vyvložkovaný komín, novou koupelnu. Byt má příjemnou jihovýchodní orientaci do klidného, zeleného vnitrobloku. K dispozici je balkón ihned před vchodem do bytu, dvorek cca 200 m2 s posezením za domem, sklep a vysokorychlostní internet.

Dům je po kompletní rekonstrukci. Jsou nové stoupačky, rozvody elektřiny, plynu, výmalba společných prostor, vchodové a balkonové dveře, celá nová střecha i dvorek z domem, v současnosti se provádí poslední krok celkové revitalizace – nová fasáda. Byt je volný po uhrazení kupí ceny.

vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: +420 601 344 678, email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
kuchyne-+-kk2
kuchyne-+-kk
kuchyne
koupelna
pokoj-2c
pokoj-2a
pokoj-2b
loznice-a
loznice-b
predsin-n
WC
predsin
exterier
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Zděné 3+kk v Orlické kotlině
hlavni-foto_prodano
Prostorný byt 4+1/L, 90 m2 na Moravském Př.
JANA-MASARYKA
Slunná garsoniera s vlastní lodžií, 35 m2, MP