RK-NEvolejte.cz

50 m2 estetiky na Pankráci

>> základní info<<

stav: REZERVOVÁNO cena: na vyžádání nastěhování:  po dohoděparkování: bezproblémovéprověřeno: ano

>> popis bytu

Elegantně zrekonstruovaný byt na Pankráci 

Prodáme precizně udržovaný, moderní dvoupokojový byt ve 3./4 NP zděného domu bez výtahu. Byt s podlahovou plochou 50 m2 je v osobním vlastnictví, je bez zástavy a jiných omezení vhodný pro financování hypotečním úvěrem, který bezplatně zajistíme. 

Byt v letech 2006-2007 podstoupil zdařilou přestavbu a je v bezvadném stavu. Hlavní obytný prosto je soustředěn a dobře funkčně uspořádán na necelých 40 m2 podlahové plochy s prostorným obývacím pokojem (22.5 m2) navazujícím na kuchyňský kout (5.2 m2) a ložnici (10.3 m2). O stylovém komfortu bydlení Vás ihned ujistí hřejivý pocit dřevěných podlah v obou pokojích. Kuchyně zůstává plně vybavena vestavěnými spotřebiči značky Zanusi (trouba, myčka, mikrovlnka) a plynovým sporákem, v ložnici oceníte velký úložný prostor vestavěné skříně. Předsíň, koupelna i WC jsou barevným provedením keramických obkladů a dlažby dobře sladěny s bílým dekorem nových vnitřních dveří a obložek značky Sapeli a sádrokartonovými podhledy s bodovými světly. V koupelně shledáte dobře využitý prostor s rohovou vanou, pračkou, WC s umyvadlem je oddělené. V celém bytě je nová elektroinstalace, rozvody vody, vytápění a ohřev vody je vlastním plynovým kotlem. Hlavní vchodové dveře jsou s bezpečnostním zámkem. K dispozici je balkón na mezipatře, sklepní kóje (2.6 m2), internet. Příjemná je ekonomika bydlení s poplatky 2.162,- Kč včetně záloh. 

>> popis domu a lokality
Dům z roku 1935 se nachází na hranici Pankáce a Nuslí. Je bez dluhů v dobře udržovaném stavu, poslední zásadní úprava proběhla v roce 2007 zateplením pláště budovy a novou fasádou. Klidná ulice Pod Lázní s parkováním před domem je vzdálená 3 minuty od stanice metra Pankrác s nákupním centrem Arkáda. Volný čas budete zřejmě trávit v přilehlém parku Jezerka nebo v místní restauraci Divadla Na Jezerce s příjemnou zahrádkou. By je volný po dohodě cca v červnu 2014. 


>> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , ,

hlavni-foto4
pudorys
pokoj-1a
pokoj-1c
pokoj-1d
pokoj-2
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-2c
chodba-a
chodba-b
koupelna-a
koupelna-b
koupelna-c
kuchyně-a
WC
kuchyně-a
kuchyne-b
kuchyne-c
nusle
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
ludovita
Slunné 2+kk/B, 40 m2 v centru města
dum-J_neni-v-nabidce
hlavni-foto_urxo0
Světlý a vzdušný byt v Třebši