RK-NEvolejte.cz

Udržované 1+1 na Benešovce

>> základní info<<

stav: REZERVOVÁNO cena: 1.200.000,- Kč nastěhování: do 30 dníparkování: za domemprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme udržovaný byt 1+1 na dobře vybavené třídě Edvarda Beneše. Byt je ve 2./12NP panelového domu se dvěma výtahy, v osobním vlastnictví bez závazků, nabídku optimalizovaného financování Vám k této nemovitosti bezplatně předložíme do 24h.

Byt je po částečné rekonstrukci a je v dobře udržovaném stavu. Plastová okna s žaluziemi jsou orientována na klidný JZ s výhledem na zástavbu rodinných domů. Obývací pokoj je s výměrou 20. 35 m2, v obytné kuchyni o výměře cca 11 m2 zůstává původní kuchyňská linka. Jádro je umakartové, budete mít dostatečný úložný prostor – komoru v bytě cca 2.5 m2 nebo sdílenou uzamčenou komoru na patře před dveřmi do bytu. K dispozici budete mít sklepní kóji, internet, kabelovou TV, kolárnu. Do fondu budete platit cca 1.050,- Kč. Byt může být vhodnou variantou i pro drobné investory, kteří poptávají nemovitosti za účelem dalšího pronajímání. Byt je v současnosti dlouhodobě pronajat, v nájemní smlouvě lze nadále pokračovat nebo ji před koupí ukončit.

Třída Edvarda Beneše prochází nákladnou rekonstrukcí, jejíž vizí je vytvoření atraktivní a sociálně stabilní části města, která nabízí svým obyvatelům “vyšší životní úroveň v trvale esteticky hodnotném, čistém a bezpečném prostředí”. Z rozsáhlého architektonického projektu jsou dnes již patrné velké změny v technickém zkvalitnění budov včetně zvýšení jejich energetické účinnosti (zateplení, oka..), změny budou dále probíhat ve zvýšení kapacity parkovacích míst, regeneraci volnočasových prostor, rozšíření zeleně zvýšení bezpečnosti chodců a další. Již dnes se jedná o lokalitu, která je velmi dobře vybavena – obchody, pošta, lékárna, poliklinika, školy, školky, vše v dosahu chůze do 10 min., zastávka MHD je přímo před domem. Ten se postupně opravuje z našetřených peněz, nyní se dokončuje zateplení jihozápadní stěny, jsou vyměněny stoupačky, opravena střecha. Prohlídky uskutečňujeme denně po předchozí telefonické domluvě 24 předem. 


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , ,

hlavni-foto2
hlavni-foto
pudorys
pokoj-1a
pokoj-1b
kuchye-a
kuchye-b
chodba
koupelna
pohled-z-okna
hlavni-foto_rezervováno
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto_prodano
Světlý byt 3+1/L v klidné lokalitě
hlavni-foto
Dům k rekonstrukci na pěkném místě u DKnL
narodnich-hrdinu
Výjimečný mezonet v Dolních Počernicích