RK-NEvolejte.cz

Byt 3+1/L s nebytovým prostorem v Březhradě

>> základní info<<

stav: REZERVOVÁNO cena: 1.440.000,- Kč + servisnastěhování: do 45 dníparkování: před domemprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme jižní byt 3+1 s lodžií a vlastním nebytovým prostorem (nyní sklep) v Březhradě. Byt má podlahovou plochu 74 m2, sklepní nebytový prostor 24 m2, obě jednotky jsou v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou.

Byt je po částečné rekonstrukci. V roce 2012 byla vyměněna elektroinstalace s novou pojistkovou skříní, v kuchyni a v jednom z pokojů byla vyrovnána podlaha, byla instalována nová kuchyňská linka a vana. Na jihovýchod orientovaná okna jsou již plastová – pokoje 2 (12.1 m2) a 3 (12.5 m2), zatím původní dřevěná zůstávají v prostorné kuchyni s pěknou rohovou linkou (11.8 m2, JZ)  a v obývacím pokoji (15.81 m2, JZ). Na jihozápad je orientována též lodžie přístupná z kuchyně i obývacího pokoje. Bytové jádro je zděné s koupelnou oddělenou od WC, teplo je z Opatovic, vaří se na elektřině, poplatky za byt vycházejí něco přes 4tis. K dispozici je kolárna.

Na  domě proběhla v roce 2013 kompletní revitalizace (menší úpravy se dokončují nyní) včetně vstupních dveří, zvonků zateplení, nové fasády, opravené střechy. V místě je dobrá občanská vybavenost – MŠ, obchod s potravinami, 2x restaurace, v příštím roce by Březhrad měl mít již svoji vlakovou zastávku. Jednu zastávku MHD to budete mít do super marketu TESCO, 400 m do Hornbachu nebo Macra, 10 minut na brusle či na plovárnu u Opatovického písáku. Prohlídky denně po předchozí telefonním kontaktu min. 24h předem. 


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto-dum
pudorys
kuchyne a
kuchyne-b - kopie
obyvaci-pokoj-a
obyvaci-pokoj-b
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-3a
pokoj-3b
chodba-a
chodba-c
chodba-d
koupelna
lodzie
Brezrad
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto_prodano
Podkrovní 2+kk v Mladých Běchovicích
pozemek-a
Nádherný pozemek v Krkonoších
hlavni-foto
Stylový objekt 8+2, CP 360 m2 u Berouna