RK-NEvolejte.cz

Byt 1+kk s prostornou lodžií v Na Kotli

stav: AKTIVNÍcena: 1.450.000,- Kč + servis nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano
Prodáme pěkný byt 1+kk s prostornou jihozápadní lodžií. Byt se nachází v devátém podlaží 14ti podlažního zrekonstruovaného domu v Malšovicích v ulici Na Kotli. Byt je v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou, financování je v současnosti možné hotově popřípadě úvěrem se zástavou jiné nemovitosti.
Byt je po částeční rekonstrukci a je v udržovaném stavu. V obytné místnosti s podlahou plochou 17.7 m2 je položena plovoucí podlaha, v kuchyni (kk) zůstává kuchyňská linka, v předsíni naleznete vestavěnou skříň. Jádro je původní umakartové. “Klenotem” bytu je lodžie s podlahovou plochou 6 m2 (hloubka 1.1 m2), odpoledním sluncem a výhledem z 9. podlaží. Její rekonstrukce se nyní zakončuje zasklením. K bytu patří praktická komora 1 x 1.2 m2 přímo před bytem, k dispozici je kolárna, kabelová TV, internet. Vaří se na elektřině, teplo i ohřev vody je z Opatovic. Byt má příznivou ekonomiku s měsíční platbou 2.2 tis + el.
Dům je po celkové revitalizaci se zateplenou fasádou, plastovými okny, novými rozvody vody, vchody a dvěma výtahy. V okolí domu je několik zastávek MHD s dobrým spojením do ostatních částí města.

Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
kuchyne
pohled-z-lodzie-2
pohled-z-lodzie-a
pokoj-a
pokoj-b
predsin
koupelna
pohled-z-lodzie-a
vyhled
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto_prodano
Zrekonsrtuovaný menší 3+1/L u Futura
hlavni-foto-rez
Slunný byt 3+1/B v Jinočanech
hlavni-foto2
Přehled nad Prahou z pěkné 2+1/L na P10