RK-NEvolejte.cz

Světlý byt 3+1/L v klidné lokalitě

>> základní info<<

stav: REZERVOVÁNO

cena: 1.900.000,- Kč (+ provize) nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme slunný byt 3+1/L v nízkopodlažní budově v ulici Sekaninova na Moravském předměstí. Byt je v družstevním vlastnictví místního družstva momentálně bez plánovaného převodu do OV. Je umístěn do posledního podlaží 4 podlažní panelové budovy z roku 1989 bez výtahu.

Světlý byt má cca 73 m2 a je po částečné rekonstrukci. Všechna okna jsou plastová a jsou orientována na jihozápad (kuchyně -9.3 m2 , obývací pokoj  – 18.3 m2, lodžie – 3 m2) a severovýchod (dětský pokoj – 16.6 m2, ložnice – 11.75 m2) s velmi pěkným výhledem na obě strany. V původním jádře je koupelna s vanou oddělena od WC. Podlahy jsou s PVC. K dispozici je sklepní kóje, internet, kabelová TV.

Budova, ve které se byt nachází, patří do jedné z posledních etap panelové zástavby a je ve velmi dobrém stavu. Jedná se již i sendvičovou konstrukci panelu s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi, střecha je nově zateplena a opravena, jsou nové vchody, opraveny lodžie s novou dlažbou, okna ve společných prostorech jsou plastová. v klidné a zelené lokalitě s dobrým parkováním V místě je dobrá vybavenost – včetně benzinové pumpy, doktora, lékárny, pošty nebo Kubíka. Jedná se o velmi klidnou a zelenou lokalitu na kraji Hradce s parkováním přímo u domu. Byt je volný k nastěhování ihned po uhrazení kupní ceny. Prohlídky uskutečňujeme do 24 od předchozí telefonické objednávky.


 >> vyřizuje:

 Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz

 


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
chodba
koupelna
pokoj-1a
pokoj-1b
pohled-z-pokoje-1
pokoj-2a
pokoj-2
lodzie
pohled-z-pokoje-2
pokoj-1
kuchyne-a
kuchyne-b
hlavni-foto_prodano
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
nA-bREZINCE
Činžáková atmosféra klidného Smíchova
hlavni-foto
Dům k rekonstrukci na pěkném místě u DKnL
hlavni-fotoo
Genius loci v Podkrkonoší