RK-NEvolejte.cz

Komfortní 3+kk/B v centru Dobrušky

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ

cena: 1.580.000,- Kč + servis  nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme zrekonstruovaný a komfortní byt 3+kk s balkónem v centru Dobrušky. Byt s podlahovou plochou cca 60 m2 je ve vlastnictví majitelů a je situován do 1. zvýšeného přízemí čtyř podlažního zděného domu v ulici Čs. Odboje, pouze jeden blok od náměstí. Byt lze financovat úvěrem, návrh na míru optimalizovaného financování Vám na vyžádání předložíme do 24h od prohlídky. 

Byt podstoupil rekonstrukci se stavebními úpravami, které v bytu vytvořily větší otevřený obytný prostor (cca 25 m2) propojením jednoho z pokojů s kuchyní a vstupní chodbou. V této části bytu budete mít zatepleny podlahy a příjemnou dřevěnou krytinu z dobře renovovatelných smrkových prken. Ve zděném jádře s podlahovým vytápěním je koupelna se sprchovým koutem oddělena od WC. V koupelně s omyvatelnou malbou budete mít prostor pro větší pračku a průhled s přirozeným světlem z kuchyně. WC je s vlastním umyvadlem. Při rekonstrukci byl kladen důraz na maximální využití prostoru, což vedlo k praktickému rozhodnutí u bytového jádra použít zasunovací dveře. Zvoleným materiálem je, stejně jako u zárubní, dřevo, které esteticky dobře ladí s ostatním interiérem. V obytných pokojích (17m2 a 14.75 m2) jsou na podlahách masivní dřevěné parkety. Udržovaná dřevěná okna s žaluziemi jsou orientována na jihovýchod do klidné části se zeleným prostranstvím (ložnice + dětský pokoj) a na severozápad (pokoj+ kk). Na jihovýchod je  orientován též balkón přístupný z dětského pokoje. V bytě je nová elektroinstalace i rozvody vody, vytápění je dálkové provozní náklady jsou nízké. K dispozici jsou dvě zděné sklepní kóje a kolárna.
Dům je průběžně udržován z peněz našetřených do fondu oprav. Jsou nové vchodové dveře, zateplena fasáda, nyní se bude rekonstruovat střecha. Byt určitě ocení zájemci, kteří preferují přírodní materiály, komfort prvního podlaží nebo bezprostředního kontaktu s centrem Dobrušky a jeho bezvadnou občanskou vybaveností. Byt je k dispozici po dohodě na jaře 2016, prohlídky uskutečňujeme do 24h od předchozí telefonické objednávky.

 >> vyřizuje:

 Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz

 


Categories: , , , ,

hlavni-foto2
pudorys
chodba-a
chodba-b
pokoj-+kk-a
pokoj-+kk-b
pokoj-+kk-c
dětsky-pokoj-a
dětsky-pokoj-b
loznice-a
loznice-b
koupelna
kuchyne
balkon-b
balkon-a
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto-rez
Slunný byt 3+1/B v Jinočanech
hlavni-foto
Útulný zděný byt 1+kk u terminálu vlak+bus
hlavni-foto
Kidný byt 1+1 s obytnou kuchyní a pěkným výhledem