RK-NEvolejte.cz

Byt 4+1/B na Slezském předměstí

stav: PRODÁNOcena: 1.500.000,- Kč + servisnastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

VProdáme pěkný, udržovaný byt 1+1 na Moravském předměstí s uzamykatelnou lodžií na mezipatře. Byt se nachází v 8./8 NP zrevitalizovaného panelového domu a je v osobním vlastnictví. Návrh vhodného financování Vám na vyžádání předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je v původním, pečlivě udržovaném stavu. V umakartovém jádře je koupelna společná s WC, v kuchyni (7.35 m2) zůstává linka s kombinovaným sporákem. Pokoj má výměru 16.45 m2 a je spolu s kuchyní orientován na jihovýchod s pěkným výhledem na Nový Hradec. Okna jsou plastová s žaluziemi, přímo v bytě je praktická komora, k dispozici je internet, satelit, sklepní kóje, kolárna a lodžiie na mezipatře užívaná pouze prodávaným bytem. Teplo je z Opatovic, poplatky za provoz bytu jsou cca 2.800,- Kč/měs.

Dům je po kompletní rekonstrukci a je v bezvadném stavu se zateplením, novou fasádou, okny, výtahem, stoupačkami a střechou. V místě je velmi dobrá vybavenost, škola, školka, nákupní středisko Hvězda, zastávka MHD jsou přímo u domu. Byt je k nastěhování do týdne od uhrazení kupní ceny.

vyřizuje:

Bc.Petr Kalkus tel.: +420 601 344 678, email: info@petrkalkus.cz


cena: 2.500.000,- Kč + servisnastěhování: ihnedparkování: zdarmaprověřeno: ano

PProdáme byt 4+1/B v klidní části Slezského předměstí. Byt je umístěn do 1./4 NP panelového domu bez výtahu s výhledem do zástavby rodinných domů a je v osobním vlastnictví. Aktuální varianty možného financování Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je v původním stavu určený k rekonstrukci. Kromě příčky mezi pokoji 1 a 2 (nosná, viz půdorys) je možné dispozici libovolně upravovat. Jednotlivé pokoje mají výměru 16. 2m2, 14.1 m2, 7.6 m2 a 8.3 m2, kuchyně má 7.5 m2. Orientace bytu je na JZ (pokoje 1,2,3 včetně balkónu) a SV (pokoj 4, kuchyně a koupelna). Teplo je z Opatovic, vaří se na plynu. Okna jsou původní dřevěná. K dispozici je zděná sklepní kóje, internet.

Dům je po rekonstrukci a je v dobrém stavu. Zateplení, okna, fasáda, vchody, stoupačky, balkóny. Parkování je u domu, třída SNP s obchody a zastávkou MHD je 150 m od vchodu. Byt je volný ihned po úhradě kupní ceny.

vyřizuje:

Bc.Petr Kalkus tel.: +420 601 344 678, email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , , ,

hlavni-foto-dum
půdorys
obyvaci-pokoj-a
obyvaci-pokoj-b
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-3a
pokoj-4a
pokoj-4b
kuchyne-a
kuchyne-b
chodba
koupelna
WC
balkon
gagarinova--hk
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
durychova
Východní 3+kk/L v Durychově ulici
dubina
Prostorný byt 4+1 na Dubině
u Terminalu
CIHLA 2+1/B s garáží u termimálu