RK-NEvolejte.cz

Byt 4+1/B s výhledem do zeleně na Slezském př.

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ   cena: 1.966.000,- Kč + provizenastěhování: dle dohodyparkování: ZDARMAprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme byt 4+1/B v nízkopodlažním zrekonstruovaném domě na Slezském předměstí v Severní ulici. Byt je umístěn do 2.NP, má cca 70 m2 a je v družstevním vlastnictví s možností okamžitého převodu do OV. Kalkulaci optimálního financování Vám můžeme bezplatně předložit do 24h od prohlídky.

Byt je po částečné rekonstrukci s vyzděnou koupelnou (společná s WC), částečně novými rozvody elektřiny (koupelna + kuchyně) a rozvodní skříní. Okna jsou původní s žaluziemi, na podlahách je PVC. Místnosti mají výměry (18.35 m2, 13.35 m2, 7.8 a 6 m2) a jsou orientovány na JV (3 x pokoj) a SZ (kuchyň, koupelna + 1 x pokoj) s pěkným výhledem do zeleně. Vařit budete na plynu, teplo budete mít z Opatovic. K dispozici budete mít prostornou praktickou komoru přímo v bytě, balkón, internet, kabelovou TV, sklepní kóji a kolárnu.

Se zastávkou MHD a obchodem Hruška 50m od domu budete mít pohodlný přístup k veškeré občanské vybavenosti, za domem můžete využívat udržovaný travnatý prostor vhodný pro odpolední barbeque. Dům s dobrými sousedskými vztahy a samosprávou o třech vchodech je po rekonstrukci vchodů, zvonků + schránek, zateplení pláště, stoupaček a je v udržovaném stavu. Byt je volný dle dohody po uhrazení kupní ceny, prohlídky uskutečňujeme do 24h od telefonní objednávky.


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
obyvaci-pokoj-a
obyvaci-pokoj-b
loznice
pokoj-2a
pokoj-2b
kuchyne-a
kuchyne-b
koupelna
chodba-a
chodba-b
balkon
pohled-z-kuch-+-pokoj4
exterier
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Svetlé 3+kk/B,L na Slezském předměstí
hlavni-foto - kopie
Protected: Praktická 1+1 s vlastním balkónem
hlavnifoto_prodano_1920
Kompletně zrekonstruovaná 3+1/L, 64 m2 v Třebši