RK-NEvolejte.cz

Dobře orientovaná 4+1/B, 74m, OV, Jižní

>> základní info<<

stav: PRODÁNOcena: 1.650.000,- Kč + servisnastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme 4+1 s balkónem na Slezském předměstí v Hradci Králové. Byt má 74 m2 podlahové plochy a je situován do 4./5NP panelového domu bez výtahu. Byt je v osobním vlastnictví, úvěr k této nabídce bezplatně zajistíme. Velkoformátové fotografie na www.petrkalkus.cz.

 Byt je bez zásadních rekonstrukcí. Jednotlivé pokoje jsou o výměře 18.6 m2, 13.5 m2, 13.5 m2 a 20.1 m2, současné umístění příček umožnuje další uzpůsobení dispozice (spojení kuchyně a jídelny). V jádře je koupelna s vanou oddělena od WC, v kuchyni zůstává zánovní linka s plynovým sporákem, na míru vestavěný špajz s prostorem na mikrovlnku. V dopoledních hodinách Vás bude těšit příjemné jihovýchodní slunce (pokoje 1,2,3), pokoj 4 s kuchyní jsou orientována na JZ. Z největšího pokoje je přístup na balkón (JV). K dispozici je internet od lesů ČR, kabelová TV, uzamykatelná kolárna, sklepní kóje. 


>> popis domu a lokality

Dům prošel kompletní rekonstrukcí a je v bezvadném stavu. Proběhlo zateplení fasády, výměna vchodových dveří, zvonků, oprava střechy, stoupaček. Lokalita je dobře vybavená – poliklinika i MHD hned u domu, škola, školka, lékárna, pošta, nákupní středisko Interspar – vše v dosahu 2 zastávek MHD. Byt je volný k nastěhování po dohodě. 


>> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , ,

hlavní-foto
pudorys
pokoj-4a
pokoj-4b
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-3a
pokoj-3b
chodba
koupelna
kuchyne
balkón
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
nusle
50 m2 estetiky na Pankráci
hlavni-fotoo
Genius loci v Podkrkonoší
fucikova