RK-NEvolejte.cz

Zděný byt 2+1, 55 m2 na třídě SNP

stav: REZERVOVÁNO cena: 1.900.000,- Kč + servisnastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

Prodáme částečně zrekonstruovaný byt 2+1 na třídě SNP. S podlahovou plocho cca 55 m2, byt je umístěn do 4./5NP zrekonstruovaného zděného domu s výtahem a je v družstevním vlastnictví. Financování je v současnosti možné hotově nebo úvěrem se zástavou jiné nemovitosti.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí a je v dobře udržovaném stavu. Původní jádro bylo obloženo keramickou dlažbou, rozvody vody jsou v plastu, WC je oddělené. V obývacím pokoji (cca 22 m2) byla vestavěna šikovná uzavíratelná šatna (cca 2.2 m2), okna jsou 2-3 roky nová s žaluziemi a orientací na SZ, JV, v celém bytě je položena dlažba. Byt má celkově velmi dobře vyřešen úložný prostor s vestavěnou skříní v kuchyni, šatní stěnou a botníkem v předsíni. K dispozici je sklepní kóje, kabelová TV, internet, kolárna, motorkárna, dílna. Byt má příznivé náklady na bydlení – 2775,- Kč (fond oprav, voda, topení, kabelová TV, úklid společných prostor).

O dům se dobře stará místní menší družstvo. Proběhlo zateplení, je nová fasáda, nový výtah a stoupačky. Výhodou je pravidelný příjem z pronájmů komerčních prostor v přízemí domu. V místě je bezvadná vybavenost.

vyřizuje:

Bc.Petr Kalkus tel.: +420 601 344 678, email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
pokoj-1a
pokoj-2
pokoj-1+satna
kuchyne
koupelna
chodba
pokoj-1b
pohled-z-pokoje-1
WC
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Pěkná 4+1, 90m2, DV v klidné lokalitě
veverkova
hlavni-foto
Útulný zděný byt 1+kk u terminálu vlak+bus