RK-NEvolejte.cz

Větší byt 2+1/L, 63 m2, OV u Hvězdy

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ

cena: 1.720.000,- Kč (+ provize) nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme částečně zrekonstruovaný byt 2+1/L s podlahovou plochou cca 63 m2 v 8./8 NP panelového domu u Hvězdy na Moravském předměstí v ulici Štefánikova. Byt je v osobním vlastnictví, na vyžádání Vám do 24h připravíme nabídku optimalizované varianty financování od aktuálně preferovaných bank. 

Dobře udržovaný byt má dva větší pokoje o výměře 16.45 m2 a 18.3 m2 s plovoucími podlahami, kuchyni o výměře 8.56 m2, prostornou předsíň s původní vestavěnou skříní o výměře 7.8 m2. V umakartovém jádře je koupelna oddělena od WC. Z většího pokoje budete mít přístup na prostornou lodžii a pěkný, jihovýchodní, otevřený výhled na Nová Hradec a vodárnu. Výjimečný a otevřený je také jihozápadní výhled z druhého pokoje a kuchyně na Třebeš a hradecké hradčany. Všechna okna jsou plastová s žaluziemi. V bytě může zůstat vestavěná skříň v jednom z pokojů a velká manželská postel. Vaří se na plynu, teplo je z Opatovic. K dispozici je internet, kolárna, sklepní kóje.

Dům je po celkové revitalizaci a je v bezvadném stavu. Zateplen s novou fasádou, plastovými okny, novými balkóny, vchody, schránkami, zvonky, s novým výtahem a vyměněnými stoupačkami. Nachází se v dobře vybavené lokalitě hned vedle nákupní centra Hvězda s potravinami,  poštou, lékárnou, bankomatem, zastávkou MHD, v místě jsou nová moderní dětská hřiště, jesle, MŠ, ZŠ. Bližší informace k bytu nebo sjednání termínu prohlídky po telefonu. Děkujeme za pochopení.


 >> vyřizuje:

 Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz

 


Categories: , , ,

hlavni-foto
pohled-z-pokoje-1b
pohled-z-pokoje-1
pohled--lodzie-a
pohled--lodzie-b
pohled--lodzie-c
exterier
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni_foto2
Světlý a jihovýchodní byt 2+kk, 47m, OV, část. rek. v Durychově ulici
Stefanikova
Prostorná 2+1 u Hvězdy na MP
hlavfoto2
Hledáte bydlení ve zděném bytě mimo Josefov?