RK-NEvolejte.cz

CIHLA 2+1/B s garáží u termimálu

stav: REZERVOVÁNO cena: 1.836.000,- Kč nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano Prodáme čistý, jižní byt 2+1 s balkónem a garáží ve zděném domě u terminálu v HK. Byt s podlahovou plochou 53 m2 je umístěn do 2. patra třípatrové budovy bez výtahu, je v OV bez zástavy nebo jiných omezení. Optimalizovanou nabídku financování Vám na vyžádání dodáme do 24 od prohlídky. 

Byt prošel částečnou rekonstrukcí a je v pečlivě udržovaném stavu vhodném k okamžitému nastěhování. Ve zděném jádře je koupelna s vanou společná s WC. V kuchyni zůstává na míru vyhotovená linka s novým kombinovaným sporákem. Byt je orientován do tří světových stran. Všechna okna jsou plastová s žaluziemi, oba pokoje o velikosti 14,5 m2 jsou orientovány na jihozápad do klidného dvora. Kuchyně orientována na severovýchod má 10.2 m2.  Z ložnice, kde zůstává prostorná vestavěná skříň, budete mít přístup na balkón dvoukřídlými francouzskými okny. V pokojích jsou na podlaze masivní zrekonstruované dřevěné parkety. V koupelně je dlažba, v chodbě PVC. V bytě Vám přijde vhod menší komora – špajz, ve sklepě dva sklepy celkem cca 5    m2, kolárna či sušárna. Vytápění je z Opatovic, ohřev vody karmou, za domem (pod balkónem) má dům odkoupený vlastní pozemek, kde se bude nyní instalovat automatická padací závora vymezující vyhrazené parkování domu, nový majitel bytu bude mít k dispozici i vlastní plechovou garáž. V domě o třech vchodech je 24 partají, fond oprav je cca 1.500,- Kč.

Dům je v po částečné rekonstrukci. Je nová střecha, nové vchodové dveře, stoupačky, plastová okna ve společných prostorech včetně sklepů. Dům stojí na ulici Antonína Dvořáka s velmi dobrou dostupností do Lídlu, Tesca, díky orientaci do dvora se jedná o klidné bydlení. K nastěhování do 30 dnů, prohlídky uskutečňujeme po předchozí telefonické objednávce.  

Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
obyvaci-pokoj-a
obyvaci-pokoj-b
pokoj-2a
pokoj-2b
kuchyne-a
kuchyne-b
chodba
koupelna+špajz
koupelna-a
balkon
u Terminalu
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
exterier-dum
Slunné 3+1/L s garážovým stáním (Stodůlky)
hlavni-foto
hlavni-foto
Pěkná chata v zahrádkářské kolonii v Malšovicích