RK-NEvolejte.cz

Vzdušný byt 3+1 na Podstráni

>> základní info<<

stav: REZERVOVÁNO cena: 2.150.000,- Kč + servisnastěhování: do 30 dníparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme světlý a vzdušný, dispozičně dobře vyřešený byt 3+1/B v moderně zrekonstruovaném domě navrženém na projekt roku. Byt má šikovné dispoziční uspořádání s podlahovou plochou 74 m2 a nachází se ve 12./14 NP. Celý dům je společném vlastnictví místních majitelů, financování hypotékou je možné se zástavou jiné nemovitosti.

Byt byl zrekonstruován a je v pečlivě udržovaném stavu. Ve zděném jádře je koupelna s vanou oddělena od WC, na podlahách je dlažba (chodba + kuchyně), plovoucí podlahy ve dvou pokojích a koberec v ložnici. Čistý byt je neobyčejně světlý díky umístění řady oken po delší straně obývacího pokoje (20 m2, SV). Prostor ložnice (13. 58m2, SV) můžete funkčně rozšířit o zasklený balkón čtvercového půdorysu s výměrou 7 m. V bytě je praktická komora (cca 2m2), oceníte obytnou kuchyni (11 m2, SZ) s linkou tvaru L. Dětský pokoj s výměrou 12.6 m2 má orientaci na SZ.

Znatelné úspory na teple se zvýšily díky vlastnímu výměníku tepla a plastovým 8-mi komorovým oknům z izolačního trojskla. Všechny přivedené energie mají svá měřidla spotřeby. K dispozici je více poskytovatelů internetu, společný satelitní rozvod, kolárna, sklepní kóje, vaří se na plynu.

Dům je po kompletní regeneraci a je v bezvadném stavu. Zateplení, nová fasáda, okna, předsazené, zasklené  lodžie, nové výtahy, vchody. Lokalita je velmi dobře vybavena – pošta, točna autobusů MHD (232427), obchody, škola, školka jsou přímo u domu, Albert, Lídl, lékárna, doktor, jsou do dvou zastávek MHD. Okolí je klidné a čisté. Prohlídky uskutečňujeme do 24 hodin po předchozí telefonické domluvě. K nastěhování do 30 dní od uhrazení kupní ceny.


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
kuchyne-a
obyvaci-pokoj-b
obyvaci-pokoj-a
loznice-a
loznice-b
lodzie-a
lodzie-b
pohled-z-balkonu
detsky-pokoj-a
chodba-a
koupelna-a
WC
hlavni-foto_urxo1
hlavnifoto_prodano_1920
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
hlavni-foto-2
Zde může být Vaše nemovitost
hlavni-foto
Svetlé 3+kk/B,L na Slezském předměstí