RK-NEvolejte.cz

Prostorný byt 3+1/T v Miletíně

stav: REZERVOVÁNO cena: 1.685.000,- Kč + servisnastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano
Prodáme prostorný byt 3+1/B se zahradou v nádherné části Miletína u Hořic. S podlahovou plochou 117 m2, bytové jednotce patří celé horní patro dvoupodlažní zděné budovy spolu s udržovanou zahradou o výměře cca 190 m2. Byt je v osobním vlastnictví, návrh financování (hypotéka, stavební spoření) Vám na vyžádání předložíme do 24h od prohlídky.

Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí, je v pečlivě udržovaném stavu vhodném k okamžitému nastěhování. Byt nabízí nadstandardní výměry všech místností (28.8 m2, 21.12 m2 a 17.61 m2), orientaci do tří světových stran (V, J, Z) a umístění v klidné lokalitě na konci slepé ulice, s výhledem na sousední zámek. Byt má zateplenou střechu, nová plastová okna s žaluziemi (trojskla), je nová elektroinstalace, rozvody vody a topení – vše v mědi. Topení zajišťují krbová kamna s teplovodním výměníkem, do domu je dále přivedena plynová přípojka. Na podlahách je kombinace dlažby a vinilu, v pokojích jsou koberce. Ohřev vody je el. bojlerem (vč. ohřevu rozvodem z krbu), vaří se na elektřině. Spolu s bytem můžete užívat prostornou východní terasu s výhledem do zahrady. Samotná zahrada je dobře kultivovaná (borůvka, broskev, švestky, rybíz, jabloň, víno, angrešt), k dispozici budete mít také zahradní domek či ohniště. K bytu patří sklep cca 6 m2.

Dům je v dobře udržovaném stavu. Nyní se pořídila nová vstupní brána s domovním telefonem, jsou vyměněna okna za plastová. V rodišti Karla Jaromíra Erbena se pořádají pravidelné kulturní a sportovní akce (poutě, pivní slavnosti, ochotnické divadlo, fotbalové, volejbalové turnaje..), v obci je dále místní pivovar, koupaliště, či vyhlášené modlitbičky, které si můžete zakoupit každý den přímo u pana Erbena. Prohlídky uskutečňujeme pouze po předchozí telefonické objednávce.

vyřizuje:

Libor Kalkus tel.: +420 773 985 236 email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , , ,

Cely-dum
pudorys
Obyvak-1a
Obyvak-1b
Obyvak-1c
Kuchyn-1a
Kuchyn-1b
Loznice-1a
Loznice-1b
Detsky-pokoj-1a
Detsky-pokoj-1b
Chodba-1a
Koupelna-1a
Koupelna-1b
zachod
Vchod
Pohled-z-balkonu
Pohled-z-obyvaku
okolí
zahrada-1a
zahrada-1b
zahrada-1c
zahrada-1d
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Atypická (1+1) 2+1 v Nerudově ulici
hlavni-foto
Zděný byt 2+1, 55 m2 na třídě SNP
hlavni-foto_PRODANO
Klidné a prostorné 2+1 v Kbelích, P-9