RK-NEvolejte.cz

Slunný byt 2+1 v Orlické kotlině

>> základní info<<

stav: PRODÁNO cena: 1.900.000,- Kč nastěhování: do 14 dníparkování: 1.200,-/rokprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme zděný, slunný a prakticky vyřešený byt 2+1/B v pěkném prostředí Orlické kotliny. V 1. nadzemním podlaží, bez zástav nebo jiných závazků, do 24 h od prohlídky Vám předložíme návrh optimalizované hypotéky s úrokovou sazbou od 1,7 %.

Byt je po částečné rekonstrukci a je v dobře udržovaném stavu. Ze všech prostorných místnosti si ihned všimnete obývacího pokoje, který má plochu 23 m3 netradičně rozloženou do téměř čtvercového půdorysu, ložnice má necelých 15 m2, kuchyně 11.25 m2. V obou obytných místnostech byly ponechány zachovalé masivní dřevěné parkety i původní dřevěné plné interiérové dveře, kterým esteticky sekundují i nová dřevěná eurookna s balkónovými dveřmi. Ve zděném jádře je koupelna s rohovou vanou oddělena od WC, v bytě je praktická komora s vlastním oknem, v chodbě s novou dlažbou naleznete prostor pro vestavěnou skříň.  Okna bytu jsou orientována na jihovýchod (oba pokoje) a na severozápad (kuchyně, WC, chodba, komora). V bytě oceníte již částečně vyměněnou elektroinstalaci – v pokojích zůstává zatím původní nebo malý balkón přístupný přímo z obývacího pokoje. Poplatky spojené s užíváním bytu jsou cca 3 tis (fond oprav + voda + teplo) +el.

Dům s bývalým atomovým krytem se nachází v sympatické činžákové lokalitě s vlastní zelení, 250 m od Kubištových sadů a 500 m od Šimkových nebo 10 minut chůzí do výru Velkého náměstí. Nákupní středisko Albert (dříve Interspar) je 400 m od domu, podobně jako pošta, školka – 250 m, milovníci kvalitního moravského vína si přijdou na své ve vinotéce U Havlíků v Bidlovce, ostatní vybavenost je v dosahu 1- 2 stanic MHD. Dům je po kompletní rekonstrukci, pravidelně udržovaný a uklízený najatou firmou, s novými okny, střechou, fasádou, stoupačkami a vchody. Byt je volný k nastěhování po ihned zaplacení kupní ceny. 


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , ,

hlavnifoto
pudorys
obyvaci-pokoj-a
obyvaci-pokoj-b
obyvaci-pokoj-c
loznice a
kuchyne-b
kuchyne-a
chodba-a
koupelna
WC
pohled-ven
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Prostorné bydlení pro náročnější
dum-aa
Třípodlažní dům se stylovou dílnou a nádhernou zahradou v HK
hlavni-foto2
Zděná 2+1 s balkónem vedle Kubištových sadů