RK-NEvolejte.cz

Chata na vl. pozemku v osadě Č. Dvůr

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ   cena: 790.000- Kč + servisnastěhování: do 14 dníparkování: zdrmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáváme zděnou chatu – zahradní domek na vlastním pozemku, který může sloužit při další investici, jako menší dům k trvalému bydlení. Chata s číslem evidenčním se nachází v lokalitě Hradec Králové, Pražské předměstí, ZO Červený Dvůr. Na pozemku o výměře 410 m2 naleznete chatu se zastavenou plochou cca 30 m2, ovocné stromy, skleník,  užitkovou vodu, elektřinu 220/380V (vlastní elektroměr), septik.
V lokalitě klidu zaslíbené, nemovitost se zahradou se nachází hned na začátku osady s kompostovým kontejnerem hned přes ulici. Vedle realizace nástavby do patra nad půdorysem zastavěné plochy, chata nabízí také výstavbu sociálního zázemí namísto současné kolny 5×4 m a po vzoru sousedů postupně přizpůsobení chaty k trvalému bydlení  Šířka obvodového zdiva je 30 cm. Dům je celý podsklepen, pozinková střecha má pětinásobný nátěr. Studna je kopaná s hloubkou 4,5 m. 
Na jedenácti záhonech a ve skleníku pohodlně zajistíte sezónní zásobu ovoce a zeleniny až dvěma rodinám :). Potěší Vás známé odrůdy jablek, nebo broskve Redhaven. Chata je volná ihned po uhrazení kupní ceny.

 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , ,

hlavnifoto_fin
dum-a
hlavnifoto
hlavnifoto_prodano_1920
kuchyne-a
kuchyne-b
pokoj-a
pokoj-b
chodba-b
WC
sklep-a
sklep-b
zahrada-a
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Slunné 2+kk na třídě E. Beneše
hlavni-foto_urxo0
Světlý a vzdušný byt v Třebši
hlavni-foto
Prvorepublikový byt 3+kk v centru HK