RK-NEvolejte.cz

Dobrá investice v Labské kotlině

>> základní info<<

stav: REZERVOVÁNO cena: 2.250.000,- Kč nastěhování: dle dohodyparkování: ZDARMAprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme menší dvoupokojový byt v Labské kotlině. S dispozicí 2+kk, podlahovou plochou 34 m2, ve 3.NP/13 panelového domu se třemi výtahy. Byt je v osobním vlastnictví, návrh financování Vám k této nabídce můžeme předložit do 24h od prohlídky.
V částečně zrekonstruovaném bytě v současnosti probíhá výměna stoupaček (viz foto kuchyně), která bude dokončena do poloviny dubna 2015. V bytě se nachází předsíň s vestavěnou skříní (3.5 m2), koupelna s vanou společná s WC (3.39 m2), obývací pokoj o výměře 14.14 m2, ložnice o výměře 10.10 m2 a kuchyňský kout o výměře 2.76 m2. Byt má nová plastová okna orientována do klidného vnitrobloku. K dispozici je internet, komora, sušárna a velká lodžie – vše na patře u bytu. Teplo je z dálkové z Opatovic, do fondu oprav se platí 560,- Kč.
Dům se po částečné rekonstrukci s novými výtahy, plastovými okny, vyměněnými stoupačkami, v místě je dobrá občanská vybavenost – obchod s potravinami, restaurace, zastávka MHD jsou přímo u domu, poliklinika a řeznictví u Plotů – dvě zastávky MHD, do centra, na vlakové nebo autobusové nádraží se dostanete do 10 minut. Byt je ihned volný k nastěhování.


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , ,

hlavnifoto_prodano_1920
pudorys
koupelna
kuchyne
loznice-a
loznice-b
pokoj-a
pokoj-b
predsin-a
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto_prodano
Zrekonsrtuovaný menší 3+1/L u Futura
hlavni-foto_REZ
Byt 2+1/B v Labské kotlině I
hlavni-foto
Oáza klidu v Holešovicích