RK-NEvolejte.cz

Dobře orientovaná 3+1 se zasklenou lodžií na klidním místě

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ    cena: 1.560,000,- Kčnastěhování: 14 dníparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Dům po kompletní regeneraci, udržovaný byt s plastovými okny a zasklenou lodžií, světlé místnosti, výhled do zeleně, dopolední slunce do ložnice  a obývacího pokoje, odpoledne  do dětského pokoje a kuchyně, klidné místo pro bydlení.

Nabízíme k prodeji byt 3+1/L, B, 63 m2, v 5./9 podlaží zrekonstruovaného panelového bytu s výtahem. Byt je v původním udržovaném stavu a je vhodný pro okamžité nastěhování i k realizaci vlastní představy dispozičního uspořádání -všechny  příčky v bytě lze stavebně upravovat. Všechna okna  bytu jsou plastová, a jsou orientována na východ (ložnice+obývák+balkón) a na západ (kuchyně+ dětský pokoj+lodžie). Na pokojích zůstávají udržované koberce,  v chodbě a kuchyni je podlaha s PVC. Byt je světlý, příjemný je balkón s výhledem do zeleně , praktická je zasklená lodžie vedle kuchyně.  K dispozici je internet. 


>> popis domu

Dům se nachází v klidném prostředí slepé ulice u zastávky MHD a obchodu s potravinami. Je po kompletní regeneraci z roku 2012 (výtah, fasáda, zateplení, okna, střecha, chody, zvonky). Uzamčené společné prostory nabízí kočárkárnu, kolárnu, vlastní sklepní kóji. Parkování zdarma před domem. Při rychlém jednání sleva. 


 

>> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , ,

hlavni-foto
pudorys_bg
dum-b
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj--3a
pokoj--3b
poko-j2a
poko-j2b
koupelna
kuchyne-a
lodzie
pohled-z-balkonu
chodba-a
chodba-b
WC
balkon
dum-a
exterier-a
exterier-b
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto_rez
Moderní, světlé 3+kk/L, 75 m2 na MP
hlavni-foto
Rodinný dům v Miletíně
hlavní-foto
Dobře orientovaná 4+1/B, 74m, OV, Jižní