RK-NEvolejte.cz

Komfortní stavení v srdci Vysočiny

>> základní info<<

stav: PRODÁNO cena: 8.500,000,- Kčnastěhování: do 30 dní prověřeno: ano

>> popis domu

Když kompromisy nejsou povoleny.

Původní záměr postavit menší chalupu musel být upgradován. Územní plán, okolní zástavba, rozloha pozemku i charakter obce č.1 z roku 2010 umístěné v nejcennější zóně CHKO, si vyžádaly stavení s potenciálem reflektovat “velikost” a požadavky tohoto náročného prostředí. V roce 2008, na pomyslné historické hranici mezi Čechy a Moravou v Moravských Křižánkách, byl na zakázku realizován objekt, který si do projektu vymínil podmínky komfortní, prostorné, z kvalitních materiálů postavené moderní stavby s prvky chalupářského folkóru, který je pro území Vysočiny typický.

Dvoupodlažní objekt 6+1/T,2G se zastavěnou plochou 212 m2 stojí v klidné částí obce na rovinatém pozemku o rozloze 2 160 m2. Určujícím měřítkem celého domu je splnění požadavku na komfort resp. prostor, jehož inteligentní využití je patrné již ve vstupní hale. Prosvětlená denním světlem ze střešních luxferů, s otevřeným dřevným schodištěm je spojujícím mostem mezi relaxační částí prvního patra s pěti ložnicemi, technickým zázemím s dvou-garáží a velkým obývacím prostorem v přízemí. Život v domě probíhá právě zde. Na cca 50 m2 světnice s kuchyní budete v nadcházejících zimních měsících společně sdílet prostor v hřejivém prostředí velkého krbu, místní pohodlí můžete podobně jako v obou koupelnách regulovat podlahovým vytápěním. V letních dnech světnici otevřete dvoukřídlým francouzským oknem do upravené zahrady se vzrostlými stromy a menším bazénem. Obě podlaží mají moderní koupelny a další samostatnou místnost dedikovanou pouze pro Vaše obleční, obuv a apod. Zděná konstrukce tl. 55 cm se zateplením, dřevěná eurookna, kombinace krbu s podlahovým vytápěním a plynovým kotlem garantují nízkou energetickou náročnosti domu. 

Obec Moravsvké Křižánky, dnes již se stavební uzávěrou, leží v srdci CHKO Žďárské vrchy s turisticky a za sportem vyhledávanými destinacemi Drátník, Malinská skála, Čtyři palice, Milovské Perničky, Zkamenělý zámek. Lokalita nabízí výborné cyklistické a běžkařské tratě, lezeckou oblast a mnoho turistických tras, které Vás mohou přesvědčit i ke komerčnímu využití nemovitosti. Ta se prodává včetně stávajícího vybavení.

Prohlídky jsou prováděny po předchozí telefonické domluvě v českém a anglickém jazyce.

 

>> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto2
dum
dum+zahrada-e
svetnice-a
svetnice-b
svetnice-c
pohled-ven
kuchyne-a-2
chodba-b
chodba-a
koupelna-1NP-a
koupelna-1NP-b
chodbacb
schodiste-a
schodiste-b
chodba-aa
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-3a
pokoj-4a
pokoj-5a
koupelna-2NP-a
koupelna-2NP-b
šatna
detail-chodba-2NP
detail-pokoj-5
krb-a
krb-b
garáž
dum+zahrada-c
dum+zahrada-d
dum+zahrada-e
dum+zahrada-a
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto - kopie
Protected: Praktická 1+1 s vlastním balkónem
hlavni-foto2
Komfortní stavení v srdci Vysočiny
rezervovano
Vyklidněná 2+1 v vlastní lodžií Pod Strání – HK