RK-NEvolejte.cz

Východní 3+kk/L v Durychově ulici

>> základní info<<

stav: REZERVOVÁNO cena: 1.700.000,- Kč + servisnastěhování: do 30 dníparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Nabízíme ke koupi velmi pěkný tří pokojový, bezbariérový byt s lodžií a vlastní komorou. Byt se nachází v 9. podlaží 11 podlažního domu postaveném v poslední etapě hradecké panelové zástavby z roku 1993 v Durychově ulici. Byt je v osobním vlastnictví s možností financování úvěrem, bezplatnou nabídku optimalizovaného financování Vám nabídneme do 24 hodin.

Formálně 2+1, ve skutečnosti Vám jednotka nabízí 3 plnohodnotné místnosti s obytnou kuchyní o výměře 15 m2. Pokoje mají 14.5 m2 a 18 2 m2. Všechna okna jsou plastová s žaluziemi, jsou orientována na východ a umožní Vám bezplatnou aktuální předpověď stavu sněhové pokrývky v Orlických horách. V původním jádře je koupelna se sprchou společná s WC. Přímo v bytě oceníte dobře využitelnou komoru, v přízemí domu máte k dispozici svoji sklepní kóji. Na podlahách jsou pokrývky z PVC + koberce. Nebude Vám chybět internet, kabelová TV, kolárna, vařit budete na plynu, teplo Vám budou dodávat Opatovice. Všechna dodávaná média mají vlastní měřidla aktuální spotřeby. Na patře je celkem 5 bytů.

Dům je v dobrém technickém stavu. Panely jsou již typu sendvičovým s lepšími izolačními vlastnostmi, k dispozici jsou dva výtahy (1x nákladní),  jsou vyměněny stoupačky. Dům stojí 3 minuty od zastávky MHD Hotel Garni (1, 2, 27), jednu zastávku od obchodního centra Futurum, dvě zastávky MHD na polikliniku, poštu a obchody nově rekonstruované Benešovy třídy. Byt je k dispozici ihned po uhrazení kupní ceny. 


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , ,

durychova
hlavni-foto
pudorys
kuchyne-c
kuchyne-a
kuchyne-b
pokoj-1a
pokoj-1b
POKOJ-2A
pokoj-2b
balkon
chodba-
chodba-a
koupelna
exterier-a
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto_prodano
Podkrovní 2+kk v Mladých Běchovicích
dum+zahrada
Rodinný dům v Černilově
rezervovano
Vyklidněná 2+1 v vlastní lodžií Pod Strání – HK