RK-NEvolejte.cz

Pěkné 1+kk/L na Smetanově nábřeží

stav: REZERVOVÁNO cena: 1.230.000,- Kčnastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

Prodáme pěkný byt 1+kk o výměře 33,5 m2 s prostornou lodžií a nádherným výhledem na Hradec Králové a řeku Labe . Byt se nachází v 9./9 NP panelového domu s výtahem na Smetanově nábřeží. Byt je v osobním vlastnictví bez právních omezení, nabídku financování Vám na vyžádání předložíme do 24h od prohlídky.

Bytová jednotka je původním stavu v současnosti v procesu vyklizení. Obytná místnost (17,3m2) je spolu s prostornou lodžií (7,2m2) orientována na východ. V kuchyňským koutě ( 3,5m2) může zůstat současná linka s elektrickým sporákem. Ve zděném jádře je koupelna společná s WC. V předsíni (2,6m2) je vestavěná skříň. K bytu náleží sklepní kóje o výměře 1 m2, k dispozici je kolárna, internet, společná anténa. Vaří se na elektrině, teplo i ohřev vody je z Opatovic.

Dům se rekonstruuje postupně z našetřených peněz, nyní se vyjednává dotace na zateplení a další úpravy. Lokalita je zajímavá svojí dobrou dostupností do centra – 5 minut chůze, možností vycházek či sportovního vyžití na upravených trasách podél Labe. V místě je dobrá občanská vybavenost – Penny, OBI, Kaufland. Byt je volný k nastěhování ihned po uhrazení kupní ceny.

vyřizuje:

Michal Erben tel.: 774333036 email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , ,

hlavni foto
pudorys
obyvak-1a
obyvak-1b
koupelna
Kuchyn
Balkon-punk
Pohled-z-balkonu-1a
Pohled-z-balkonu-1b
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Slunné 2+kk na třídě E. Beneše
hlavni-foto
Oáza klidu v Holešovicích
dum-a
Komerční objekt v centru Čáslavy