RK-NEvolejte.cz

Přehled nad Prahou z pěkné 2+1/L na P10

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ   cena: 2.499,000,- Kč + servis nastěhování: do 30 dníparkování: zdarma před domemprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme jihozápadní byt 3+kk (2+1) s lodžií v ulici Horolezecká na Praze 10. Vzdušný a světlý byt s výměrou 65 m2 je umístěn do 9./14 NP zrekonstruovaného panelového domu se dvěma výtahy. Je v osobním vlastnictví, optimalizované financování k této nabídce zajistíme bezplatně. 

Byt je po kompletní rekonstrukci, při které vyhotovitel myslel na praktické a efektivní využití prostoru. Prostor předsíně je vybaven vestavěnými skříněmi s dvěma menšími šatnami a spíží. Koupelna je společná s WC a dominuje jí pohodlná rohová vana. Denní světlo je v koupelně i předsíni zajištěno prosklenými otvory z vedlejších místností. V pokoji s kuchyňskou linkou do tvaru “L” (vybavena horkovzdušnou troubou, sklo keramickou deskou, nerezovou ledničkou A+) může zůstat také stůl se 4 židlemi a pracovní kout s vestavěným nábytkem. Místnost má 15.5 m2. V obývacím pokoji (18.2 m2) přístupném z kuchyně zůstává rohová sedačka, vestavěný nábytek s dobře vyřešeným úložný prostorem a vyvýšená manželská postel. Po obvodu je v pokoji ze dvou stran podhled se zabudovanými bodovkami jako náladové osvětlení. Třetí pokoj s výměrou 10.5 m2 není vybaven a je možné jej použít jako dětský, ložnici, nebo pokoj pro hosty. Jako krytina jsou v pokojích dubové parkety, v kuchyni a chodbě dlažba, v předsíni je koberec. Plastová okna všech pokojů jsou orientována na klidný jihozápad, kuchyně a obývací pokoj mají samostatné vstupy na lodžii s neobyčejným výhledem na Prahu.  Lodžie je podlouhlá 7 x 1m a obě místnosti zvenku propojuje, v současné době mimo jiné slouží jako zahrádka na pěstování bobulovin v květináčích. Celý byt včetně kuchyně a koupelny je vybaven stmívači světel s plynulou regulací. Okna bytu jsou umístěna do klidné ulice. K bytu patří uzamykatelná komora na patře o velikosti cca 2 m2 a sklep v přízemí o velikosti 1m2. 

V okolí domu se nachází několik obchodů s potravinami, škola, školka, bazén, pošta, hostivařská přehrada, lesopark. Dojezd na metro A 10 min, C 15 min., do centra 30 min. případně je možné využít vlakovou zastávku v pěším dosahu a v centru být za 10 min. Prohlídky uskutečňujeme denně po předchozí tel. domluvě.


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , ,

hlavni-foto
pusorys
kuchyne-C
kuchyne-a
kuchyne-b
koupelna
pokoj-1a
pokoj-1b
POKOJ-2
predsin-a
hlavni-foto2
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavní foto
Příjemné bydlení na Ortenově náměstí
hlavni-foto
Byt 1+kk s prostornou lodžií v Na Kotli
hlavni-foto
Pěkný byt 2+1 v historickém centru HK