RK-NEvolejte.cz

Prostorný byt 3+1/L v Labské II

>> základní info<<

stav: PRODÁNOcena: 1.850,000,- Kč + servis nastěhování: do 30 dníparkování: zdarma prověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme 85 m2 prostornou 3+1 se zasklenou lodžií, praktickou dispozicí a optimální orientací. Částečně zrekonstruovaný byt je umístěn do 3. NP čtyřpodlažního panelového domu bez výtahu. Je v osobním vlastnictví bez zástavy nebo jiných omezeních, návrh optimalizovaného financování Vám k této nabídce bezplatně navrhneme do 24h. Byt se nachází v klidné lokalitě Labské kotliny II – ulice Hrubínova.

Byt je v pečlivě udržovaném stavu. Interiér umakartového jádra je obložen keramickými obklady s položenou dlažbou (5 let), vana byla vyměněna za sprchový kout, WC je samostatné. V prostorné (11.25 m2) obytné kuchyni s malým špajzem (s odvětráváním) zůstává původní rohová linka s plynovým sporákem, před dvěma lety zde a ve dvou pokojích bylo položeno nové PVC. Potěší Vás prostorná předsíň (9.75 m2), neprůchozí pokoje, komora v bytě (4.55 m2) nebo zasklená lodžie s novou dlažbou. Všechny pokoje mají plnohodnotné rozměry (15. 4 m2, 16.8 m2 a 19.25 2), do ložnice a kuchyně Vám bude svítit brzké ranní slunce (SV), v pokoji 2 a 3 slunce západní. Všechna okna jsou pastová s pěknými výhledy do zeleně, dálkové vytápění z Opatovic se měří z bytu, vaří se na plynu. K dispozici je sklepní kóje, kolárna. 

Dům se postupně opravuje z našetřených peněz. Pravidelnými měsíčními platbami do fondu oprav ve výši 1.800,- Kč se našetřilo na většinu již naplánované investice do zateplení (2015), jsou nové stoupačky, opraveny balkóny. Velmi klidná lokalita je i dobře vybavena, vedle nákupního střediska Metuje je moderní dětské hřiště, jednu zastávku MHD to budete mít na polikliniku či do Alberta. Byt je k nastěhování do 30 dní po zaplacení kupní ceny. Prohlídky uskutečňujeme denně po předchozí telefonické domluvě. 


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , ,

hlavni-foto2
pudorys
pohled-z-pokoje-3
kuchyne-a
kuchyne-b
koupelna
pokoj-3a
pokoj-3b
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-3b
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-3a3
predsin-a
predsin-B
lodzie-a
lodzie-b
pohled-z-kuchyne
pohled-z-lodie-a
pohled-z-lodie-a
pohled-z-lodie-b
pohled-z-lodzie-c
detske-hriste
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto2
Komfortní 3+kk/B v centru Dobrušky
hlavní-foto
Světlý byt 3+1/L+B, 63 m2 v Severní ulici
Vaclavkova
Klidné rodinné bydlení ve Farářství