RK-NEvolejte.cz

Oáza klidu v Holešovicích

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ   cena: 2.900,000,- Kčnastěhování: ihned parkování : modrá
 zóna
prověřeno: ano

>> popis nemovitosti
Prodáme příjemný a klidný byt 2+1 u památkově chráněného areálu Pražské tržnice. Jedná o 60.9 m2 podlahové plochy majitelem vlastněného bydlení umístěného mezi 3. a 4. podlaží šestipodlažního činžovního domu s výtahem. Návrh financování k této nabídce Vám bezplatně navrhneme do 24 hodin.

V bytě již byly provedeny zásadní rekonstrukce, je ve stavu vhodném k nastěhování. Byt je velmi přehledný, hned v prvních momentech si všimnete jeho dobře udržovaného stavu a zejména přijemného klima, které Vás příjemně osloví po úniku  z rozpáleného města. Ze všech oken budete mít barvitý výhled nad koruny stromů zatravněného vnitroboku, nová plastová okna budete nechávat bez váhání otevřená i pro zpříjemnění nočního klidu. Koupelna (4.35 m2) s vanou a přirozeným světlem atypicky vyřešeného okna do kuchyně je oddělena od WC (závěsné). V kuchyni Vám přijde vhod menší komora (špajz), novému majiteli je ponechám prostor pro realizaci vlastní představy kuchyňské linky. Úložný prostor je pohodlně řešen vestavěnou skříní v ložnici (21 m2) a vlastní sklepní kójí. Je nová elektroinstalace, rozvody plynu, podlahy jsou s PVC a koberci. V bytě může zůstat veškeré stávající nové zařízení, k dispozici je kabelová TV (UPC), internet, zabezpečovací zařízení (alarm) bytu.

>> popis nemovitosti
Dům je průběžně rekonstruován, byla opravena střecha, stoupačky, jsou nové rozvody plynu, nová fasáda. Výjimečností lokality není pouze její dobré umístění (metro 300m, tram. 150m, vlakové nádraží Praha Holešovice 600m), v areálu tržnice přímo před domem se budete těšit z pravidelného přísunu čerstvého ovoce, zeleniny, ryb, uzenin, sýrů a dalších produktů přímo od pěstitelů z jejich farem. Pošta, obchody, poliklinika jsou hned u domu, ostatní vybavenost v dosahu. Byt je volný k nastěhování ihned po uhrazení kupní ceny. 


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , ,

hlavni-foto
pudorys
kuchyne-a
kuchyne-c
kuchyne-b
pokoj-2a
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2b
koupelna-a
koupelna-b
pohled-z-okna
wc
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
bROZIKOVA
Komfortní bydlení na Novém Hradci
hlavni-foto
Prostorný byt na Moravském předměstí
hlavni-foto-2
Zde může být Vaše nemovitost