RK-NEvolejte.cz

5 minut v klidném Karlíně

>> základní info<<

stav: REZERVOVÁNO cena: 3.700.000,- Kčnastěhování:  60 dníparkování: bezproblémovéprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme prostorný byt 3+kk v klidné části Karlína 

Svým umístěním se jedná o ojedinělou nemovitost, která snoubí výhody kulturní a historické části Prahy se vzácným komfortem netranzitní ulice – Jirsíkova. Necelých 5 minut Vám bude trvat cesta do divadla Karlín či Ponec, na autobusové nádraží Florenc, ke stanicím metra B i C o něco déle do ulice Na Poříčí. Jedná se o jihozápadní byt z druhého podlaží šestipodlažní budovy s výtahem. Byt s podlahovou plochou 90 m2 je v současnosti v družstevním vlastnictví s možností převodu do OV. 

Atypická dřevěná špaletová okna s výklenky umožňují větší přísun odpoledního slunce do všech místností s výměrami 24.25 m2, 2x 19 m2 a stropní výškou 3.2 m. Zcela přirozeně zde působí původní dubové parkety v kombinaci  s dřevěnými zárubněmi a dvoukřídlími dveřmi, které spojují prostor sousedících místností. V kuchyni s výměrou cca 12 m2 naleznete dostatek odkládacího i úložného prostoru, na podlaze je dlažba. Koupelna s vanou je oddělena od WC, v prostorné předsíni oceníte menší špajz. Vytápění je akumulačními kamny, v bytě je zaveden plyn (ohřev vody). K dispozici je sklep, možnost parkování je před domem či ve dvoře popřípadě v jedné ze 4 garáží umístěné ve dvoře. Samotný dům se nachází na konci slepé ulici na hranici Prahy 1 v lokalitě s bezvadnou vybaveností i dostupností. Je v dobrém technickém stavu, s novými stoupačkami dalšími drobnými úpravami.

Nový majitel – nájemník převezme spolu s družstevním podílem i stávající anuitu ve výši 1.6 mil a také majetkový podíl na dalších nebytových prostorech a několika bytech, které budou v dohledné době prodány. Družstvo plánuje výtěžek z prodeje použít na ponížení zbývající anuity (bližší informace sdělíme osobně na dotázání). Prohlídky uskutečňujeme kdykoliv po předchozí telefonické domluvě 24h předem. 


>> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , ,

hlavni-foto3
pudorys
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-2c
pokoj-3a
pokoj-3b
kuchyne-a
kuchyne-b
koupelna
chodba-a
chodba-b
hodiny
pokoj-1-detail
naladovka
jIRSIKOVA
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto_prodano
Světlý byt 4+1/L kousek od Futura
Jungmannova
Prostorná, zrekonstruovaná 2+1/B, 65 m2 v Labské K. II
fucikova