RK-NEvolejte.cz

Klidné a prostorné 2+1 v Kbelích, P-9

>> základní info<<

stav: REZERVOVÁNO cena: 2.290,000,- Kč + servis nastěhování: do 14 dníparkování: před domemprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme prostorný byt 2+1 v klidné části Toužimské ulice na Praze 9 – v Kbelích. Byt je orientován do 2./4 nadzemního podlaží zrekonstruovaného zděného domu bez výtahu, je v družstevním vlastnictví s nulovou anuitou, družstvo již plánuje budoucí převody do osobního vlastnictví.  

Byt prošel v roce 2012 částečnou rekonstrukcí a je v dobrém stavu. Ve zděném jádře je koupelna s vanou oddělena od WC. V obou, na sever orientovaných, prostorných místnostech (2×20 m2), byly zbroušením a nalakováním zrenovovány dubové parkety, v kuchyni a v chodbě je nová krytina z PVC. Úložný prostor pohodlně vyřešíte masivní vestavěnou skříní v předsíni, současnou komoru v bytě tak můžete zachovat nebo ji zahrnout do rekonstrukce sousední koupelny. Kuchyně s podlahovou plochou 8.4 m2 je orientována na východ a nabízí možnost propojení se sousední místností oddělené zděnou příčkou. S novou elektroinstalací byly v pokojích i chodbě nataženy nové štuky (v koupelně a WC zůstává elektroinstalace původní). Plastová okna jsou orientovány do klidné části jednosměrné uličky Radvanická. K dispozici je internet, poměrové měřáky na dálkové vytápění, sklep s plnými dveřmi a výměrou 5 m2, do bytu je zaveden plyn. Fond oprav činí 1.760,- Kč.

O dům se velmi dobře stará Bytové družstvo Toužimská. Z našetřených peněz družstvo pořídilo novo střechu, zateplení, fasádu, okna, stoupačky, kamerový systém. Dům stojí v klidné zóně se zatravněným dvorkem a dětským hřištěm. S parkováním zdarma, v místě je velmi dobrá obslužnost i spojení do centra (14 min na Letňany). Byt je volný k nastěhování do 14 dní po uhrazení kupní ceny, prohlídky uskutečňujeme denně po předchozí telefonické domluvě.


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , ,

hlavni-foto_PRODANO
hlavni-foto
pudorys
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2a
pokoj-2b
chodba-a
chodba-b
chodba-c
chodba-d
chodba-e
koupelna
kuchyne-a
kuchyne-b
pohled-z-okna
exterier-a
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
pohled-dum
Světlé 1+kk s výhledem do zeleně
Urxova
Světlý byt 2+1 s pěkným výhledem v Třebši
hlavni-foto
Zděné 3+kk v Orlické kotlině