RK-NEvolejte.cz

Klidné rodinné bydlení ve Farářství

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ    cena: 1.600,000,- Kčnastěhování: 30 dníparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme částečně rekonstruovaný byt v klidné a zelené lokalitě Hradce Králové – ve Farářství. Jedná se o družstevní byt s dispozicí 3+1/L, 70m2 ve 2./6NP zrenovovaného panelového domu s výtahem.

 

Byt je pečlivě udržovaný a je velmi dobrém stavu. Všechny pokoje jsou neprůchozí a mají výměry  17.25 m2, 12.25 m2 a 8.3 m2. Koupelna a vanou je oddělena od WC, na podlahách je lino + koberce. Okna jsou plastová s žaluziemi a jsou otočena na východ (pokoj 1, pokoj 2) a sever (kuchyně + pokoj 3). Z obývacího pokoje je přístupná i nově zrekonstruovaná lodžie. K bytu patří komora cca 3m2 umístěna na chodbě před bytem, další úložný prostor je řešen sklepní kójí. Vaří se na plynu, vytápění je z Opatovic, spotřebu veškerých energií si měříte vlastními měřidly. Byt působí útulně a je příjemným zázemím i v horkých letních měsících. K dispozici internet, satelit, kolárna, bezbariérový přístup.

 Dům se nachází na konci zástavby rodinných domů s nízkou dopravní frekvencí. Obchod, MHD, dětská hřiště, zdravotní středisko jsou v dosahu chůze, v létě 15 minut kolem na Opaťák. Prohlídky i nastěhování po dohodě. 


>> popis domu

Na domě byla dokončena celková regenerace a je v bezvadném technickém stavu. Zateplení, fasáda, vchody, schránky, zvonky, střecha, stoupačky jsou nové. Co nejdelší zachování současného stavu monitoruje nonstop bezpečnostní kamerový systém.


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , ,

hlavní-foto
foto-dum
pudorys2
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2
pokoj-2b
pokoj-3a
pokoj-3b
hlavní-foto
chodba-a
koupelna
kuchyně-a
kuchyně-b
koupelna
WC
chodba-a
pohled-z-okna
Vaclavkova
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto_REZ
Jižní byt 2+kk/L, 49 m2 na Střížkově
hlavni-foto
Pěkný byt 2+1 na Karlínském náměstí
hlavni-foto_rezervovano
Světlý byt v klidném Farářství