RK-NEvolejte.cz

Moderní bydlení 3+1/L v Malšovicích

>> základní info<<

stav: PRODÁNO cena: 2.290,000,- Kčnastěhování: 14 dníparkování: na dvořeprověřeno:ano

>> popis bytu

Nabízíme nadstandardní bydlení v Malšovicích. Jedná se o byt 3+1/L s celkovou podlahovou plochou 81.65 m2 ve 2. patře čtyřpatrové zděné budovy. Byt je ve družstevním vlastnictví, se splacenou anuitou a s možností okamžitého převodu do OV. Financování hypotékou je možné, úvěr na koupi nemovitosti bezplatně zajistíme.

Byt je kompletně zrekonstruovaný a pečlivě udržovaný. Koupelna s rohovou vanou je oddělena od WC (závěsné). Obývací pokoj se vstupem na lodžii má pěkných 21.56 m2, ložnice 14.82 a dětský pokoj 11. 95 m2. Ve vybavené kuchyni zůstává linka s vestavěnými spotřebiči (myčka, trouba, mikrovlnka). Moderní vybavení a vzhled kuchyně s koupelnou dobře doplňuje spíše přírodní tón dlažby v chodbě a kuchyni, v pokojích jsou plovoucí podlahy a koberec. Elektroinstalace je v mědi, rozvody vody v plastu, okna jsou plastová se žaluziemi (2010). V bytě je vysokorychlostní internet (optický kabel + wifi).  Úložné prostory jsou vyřešeny prostornou vestavěnou skříní v chodě, v přízemí je sklepní kóje (3 m2).

Klidná lokalita Malšovic s nízkopodlažní zástavbou je oprávněně vyhledávána pro svoji dobrou občanskou vybavenost, ale také sousedící lesy s novými turistickými, bruslařskými a cyklo stezkami. Doporučuji.


>> popis domu

Dům je dobře udržovaný a průběžně rekonstruovaný. Jsou vyměněny stoupačky, zatepleny vstupní vestibuly, vyměněna okna ve společných prostorách.


>> pro investory

  • fond oprav: 1.300,- Kč/měs.;

>> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , ,

balkon
chodba
detsky-pokoj-a
detsky-pokoj-b
koupelna-a
koupelna-b
kucyhne-a
kucyhne-b
kucyhne-c
kucyhne-d
kucyhne-e
loznice-a
loznice-b
obyvaci-pokoj-a
obyvaci-pokoj-b
WC
pudorys
hlavni-foto
hlavni-foto
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Zrekonstruovaný byt 3+1/L v Milady Horákové
dum-J_neni-v-nabidce
hlavnifoto_fin
Chata na vl. pozemku v osadě Č. Dvůr