RK-NEvolejte.cz

Elegantní moderní byt 3+kk v Třebši

>> základní info<<

stav: PRODÁNO cena:nastěhování: do 14 dníparkování: ZDARMAprověřeno: ano

>> popis bytu

Elegance, moderní design, kombinace světlé a tmavé, dřevěného dekoru a granitu, kůže a lesku, byt není náhodou umístěný do předposledního podlaží 13 podlažní budovy s výhledem na celý Hradec Králové.

Prodáme luxusně zrekonstruovaný byt 3+kk s podlahovou plochou 54 m2 v Urxově ulici v Třebši. Byt je v osobním vlastnictví, optimalizovanou nabídku financování Vám předložíme do 24h od prohlídky.

Rekonstrukce provedená v roce 2015 je v závěrečné fázi, ve které si můžete vybrat poslední doplňky, malbu, ukotvení sprchy nebo i celé zařízení pokojů. Byt se prodává včetně zařízeného obývacího pokoje (viz fotodokumentace). Německá kuchyně značky Nobilia je s vestavěnými spotřebiči (troubu s pyrolýzou zn. Baumatic, mikrovlnnou troubu zn. Whirlpool, lednici s mrazákem zn. Electrolux  s tichý chodem, indukční varnou desku zn. Whirlpool s funkcí booster – rychlý ohřev) dále ostrůvkovou digestoří zn. Amica s dálkovým ovládáním, granitový dřez zn. Franke s designovou baterií. V bytě je položena dlažba a plovoucí podlaha, dveře s obložkami, sedací souprava, židle, svítidla.

Byt je velmi prosvětlen pásem oken po delší straně obývacího pokoje s orientací na jihozápad a výhledem na Nový Hradec do zástavby rodinných domů, z pokojů si budete užívat noční estetiku hradeckých hradčan nebo lízátek (SZ). Okna jsou plastová s žaluziemi. K dispozici je vysokorychlostní internet – optika od Magnalink, kabelová TV, komora přímo v bytě, topná tělesa jsou opatřena měřiči tepla a termostatickými hlavicemi, v přízemí budete mít k dispozici sklep, kolárnu.

Dům prošel v letech 2011-2013 kompletní rekonstrukcí a je v bezvadném, stavu. Zateplení, nová fasáda, výtahy (1x nákladní), kamerový systém, opravené vestibuly, zvonky, schránky, k užívání budete mít 2x kolárnu nebo ping pongový stůl.

Lokalita je vyhledávaná pro svoji dobrou vybavenost – pošta, točna autobusů MHD (23242728), obchody, škola, školka jsou přímo u domu, Albert, Lídl, Futurum, lékárna, doktor, jsou do dvou zastávek MHD. V zimě se za domem můžete sklouznout na sáňkách z kopce Rozárka, v letních dnech oceníte cestu z města do Novohradeckých lesů. 

Prohlídky uskutečňujeme do 24 hodin od Vašeho telefonického kontaktu, byt je k nastěhování ihned po uhrazení kupní ceny.


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , , , ,

obyvaci-pokoj-a
pudoryss
obyvaci-pokoj-b
kuchyne-b
kuchyne-a
WC
koupelna
chodba-a
pokoj-2a
pokoj-3a
hlavni-foto
dum-a
dum-b
pohled-z-okna-a
pohled-z-okna-b
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
nA-bREZINCE
Činžáková atmosféra klidného Smíchova
hlavfoto2
Hledáte bydlení ve zděném bytě mimo Josefov?
u Terminalu
CIHLA 2+1/B s garáží u termimálu