RK-NEvolejte.cz

Komfortní zděný byt na Slezském Př.

>> základní info<<

stav: REZERVOVÁNO cena: 1.650.000,- Kč nastěhování: do 45 dníparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme zrekonstruovaný cihlový byt na Slezském předměstí – Třída SNP. V osobním vlastnictví, v 2./5NP zrevitalizovaného domu bez výtahu, jednotka má dispozici 2+1, plochu 52 m2, svůj balkón na mezipatře. Byt je bez zástavy nebo jiných omezeních, návrh optimalizovaného financování Vám k této nabídce bezplatně navrhneme do 24h.

Byt postoupil rozsáhlou rekonstrukci před cca 9 lety a je v dobrém stavu. Ve zděném jádře s odděleným WC a rohovou vanou Vám budou komfortní klima udržovat topný žebřík nebo podlahové vytápěním. Keramická dlažba byla z praktických důvodů nově položena v celé chodbě i kuchyni, kde Vám zůstane vestavěná rohová linka s dostatečným úložným prostorem. V obou místnostech (pokoj 1 – 21.8m2, SV, JV; pokoj 2 – 13.6m. SZ) byly zachovány a repasovány původní dřevěné parkety, v celém bytě byla zasekány nové rozvody elektřna v mědi. Okna jsou původní dřevěná, ve vetším a prosvětleném pokoji orientována do dvou světových stran. Byt je dobře větratelný, v klidném domě většinou s původními obyvateli, s vlastními měřidly el. vody, plynu (kuch.) i tepla (Opatovice). Fond oprav budete platit 1.100,- Kč. Pro věšení prádla můžete využívat do dvora orientovaný balkón popřípadě sušárnu. K dispozici je dále kolárna, laťkový sklep.

Dům je v dobré kondici, s novým zateplením, fasádou, vstupy, v příštím roce dojde natažení nové elektroinstalace. Zastávka MHD je 50m od domu, v místě je velmi dobrá základní vybavenost. Prohlídky uskutečňujeme do 24h po telefonickém kontaktu. 


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: ,

hlavni-foto
pudorys
kuchyne-a
kuchyne-b
koupelna
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2a
pokoj-2b
chodba
WC
Trida-SNP
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
exterier
Cihlový byt 3+1/L v Malšovicích
polni
Elegantní1+kk v Polní ulici