RK-NEvolejte.cz

Byt 3+1/L, 72 m2, v Třebši – Na Břehách

>> základní info<<

stav: PRODÁNO cena: 2.250.000,- Kč nastěhování: do 14 dníparkování: ZDARMAprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme prostorný byt 3+1/L v Třebši v ulici Na Břehách. Jednotka je umístěna do 4./5NP panelového domu s výtahem a má 72 m2. Byt je v osobním vlastnictví, optimalizovanou nabídku financování Vám předložíme do 24h od prohlídky.

V bytě s pěknou (10.35 m2) obytnou kuchyní jsou plastová okna s žaluziemi orientována na SV (obývací pokoj (20.7 m2) + kuchyně) a na JZ (ložnice (14.5 m2) + dětský pokoj (12.21 m2). Na podlahách je linoleum, koberce a dlažba v předsíni. Zde naleznete dostatek prostoru pro vestavěnou skříň popřípadě vestavěnou komoru, v umakartovém jádře je koupelna oddělena od WC. Z ložnice je vstup na lodžii (3 m2), v bytě je klid a pěkný výhled na Třebeš (foto). K dispozici je  2 x kolárna, 2x sklep, společná anténa, měřáky na topení.

Dům je po částečné rekonstrukci a je v dobře udržovaném stavu – nové balkóny, zateplení, fasáda, vchody, plánuje se výměna výtahu. Zastávka MHD je hned před domem, za jednu zastávku MHD se dostanete na nákupy, do lékárny, na poštu, do školy nebo školy na Hvězdě, za další zastávku na polikliniku a k ostatní vybavenosti. Byt je k dispozici do 30 dní od uhrazení kupní ceny.


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: ,

hlavni-foto
pudorys
obyvaci-pokoj-a
obyvaci-pokoj-b
kuchyne-b
kuchyne-a
pohled-z-kuchyne
loznice-b
loznice-a
lodzie
detsky-pokoj-a
chodba-a
chodba-b
koupelna
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlvani-foto
2+1 v nízkopodlažním dome, Třebeš
gagarinova--hk
Byt 4+1/B na Slezském předměstí
labska-louka
Prostorné studio ateliérového typu v Třebši