RK-NEvolejte.cz

Byt 3+1/L, 74 m2 v Chrudimi

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ cena: 1.050.000,- Kč nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Slunné a vzdušné bydlení nad Chrudimí

Nabízíme pěkný byt 3+1/L v Chrudimi – Na Větrníku. Byt se 74 m2 je situován do 12./12NP panelového domu se dvěma výtahy. Byt je v družstevním vlastnictví, po doplacení zbývající anuity ve výši cca 60tis. Je možné byt převést do osobního vlastnictví. Úvěr k této nabídce Vám bezplatně zajistíme.

 Byt je po částečné rekonstrukci, v dobře udržovaném stavu připravený k nastěhování. Renovované jádro (sádrokarton, obklady) má koupelnu s vanou oddělenou od WC. V kuchyni (10.35 m2) zůstává plynový sporák, v chodbě původní vestavěná skříň. V ložnici (12.25 m2) může zůstat zánovní postel v hodnotě cca 20.000,- Kč. V dětském pokoji (12.25 m2)budete mít dopolední slunce (JIHOVÝCHOD), odpolední slunce v ložnice, obývacím pokoji a kuchyni společné s lodžií (JIHOZÁPAD – více západ). V celém bytě jsou plastová okna. V obývacím pokoji a ložnici jsou plovoucí podlahy (2011), v ostatních částech bytu je PVC s kobercem v dětském pokoji. Byt má společnou anténu a internet, úložná prostor je vyřešen komorou v bytě a velkou komorou na chodbě společnou s jedním bytem a sklepní kójí. Bezpečnost a soukromí Vám umožní zamykatelné patro, které sdílíte pouze s jedním bytem. Na patře využijete též  prostornou sušárnu hned vedle bytu.  


>> popis domu a lokality

Dům je průběžně rekonstruován. Jsou vyměněny stoupačky, opravena střecha, nové výtahy (oba nákladní), zateplení fasády proběhne, až bude opět našetřeno ve fondu prav (1.020,-Kč/měs), celkové poplatky činí 3.200,- Kč + el., všechna média mají svá měřidla spotřeby včetně tepla. K nastěhování ihned po uhrazení kupí ceny. 


>> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , ,

pudorys
kuchyne-b
326A9693And7more-Edit
obyvaci-pokoj-a
obyvaci-pokoj-b
loznice-a
loznice-b
destky-pokoj-a
detsky-pokoj-b
balkon
koupelna
chodba
hlavni-foto
chrudim
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Milady
Udržovaná 3+1, 74 m2, prostorná kuchyně, v mladém domě na MP
Zavodu-Miru
Byt 3+1/L na nábř. Závodu Míru, PCE