RK-NEvolejte.cz

Prostorný byt 2+1/L ve Věkoších

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ

cena: 1.550.000,- Kč (+ provize) nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme prostorný byt 2+1 s cp 66.5 m2, s lodžií a vlastní komorou v klidné ulici Na Zahrádkách ve Věkoších. Byt v osobním vlastnictví a parkováním přímo před domem je umístěn do 2./4 nadzemního podlaží bez výtahu s výhledem do zeleně a do zástavby rodinných domů. 
Byt je v původním udržovaném stavu se zděným jádrem a novými plastovými okny s žaluziemi. Ta jsou orientována na JZ (pokoj 1) a na SV (kuchyně + pokoj 2), balkonové dveře jsou včetně sítě proti hmyzu. V bytě oceníte rozměry obou pokojů (20 m2, 15.5 m 2), praktickou komoru (3 m2) a zasklenou lodžii orientovanou na jihozápad s pěkným vý . Kuchyně má cca 9 m2 a je s vlastní spižírnou. Ohřev vody je z karmy vytápěné bytu původním plynovým kotlem. Fond oprav činní 1350,- Kč. K dispozici je internet sklepní kóje.
Dům je po kompletní revitalizaci a je v bezvadném stavu. S novou fasádou, zatepleným pláštěm budovy, novými vchody, zvonky, plastovými okny, zasklenými lodžiemi. Zastávka MHD, nákupní středisko, ZŠ, MŠ, lékárna, dětské hřiště jsou v docházkové vzdálenosti. Byt je okamžitě volný k nastěhování, bližší informace nebo sjednání prohlídky po telefonu.   

 >> vyřizuje:

 Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz

 


Categories: , , , ,

hlavni-foto
pudorys
chodba-b
chodba-a
kuchyne
komora
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2a
pokoj-2b
koupelna-a
WC
lodzie
pohled-z-lodzie
pohled-z-lozniceie-a-kuchyne
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Prostorný byt 2+1/L ve Věkoších
polni
Elegantní1+kk v Polní ulici
hlavní-foto
Stylové bydlení v činžovním domě v Orlické kotlině