RK-NEvolejte.cz

Tiché 3+kk v Orlické kotlině

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ   cena: 6.500,- Kč/měs + energie (cca 3tis). nastěhování: ihned parkování: zdarma prověřeno: ano

>> popis bytu

Cihla v Orlické kotlině, činžovní dům z dvacátých let, dřevěná špaletová okna, dřevěné zárubně, Kubištovy sady, vysokorychlostní internet, HD TV, parkovací místo, vinotéka U Havlíků vedle domu, 10 min chůze na Velké náměstí v Hradci Králové.

Pronajmeme zrekonstruovaný a vybavený ( pračka, zařízená kuchyň, skříně, sofa, TV) slunný byt 3+kk (původně 2+kk), 50m2 v klasické činžovní zástavbě z počátku minulého století v klidném prostředí Bidlovy ulice. Byt je ve 2. patře a je po rekonstrukci (podlahy, sádrokartonové podhledy, kuchyňská linka, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, plynový kotel, je nová koupelna). Jedná se o možnost stylového bydlení v bytě s původními špaletovými okny, dřevěnými vnitřními dveřmi i zárubněmi a silnými zdmi typické pro původní zástavbu žižkovského typu. K dispozici je vysokorychlostní internet 120 Mbits (volitelné za příplatek), lednice s mrazničkou, mikrovlnná trouba, trouba horkovzduch, plynový sporák, sofa, vestavěná šatní skříň, police. Okna bytu jsou orientována na JV do zatravněného vnitrobloku, klid lokality oceníte v letních nocích při otevřeném okně. Cena pronájmu je 6.500,- Kč/měs (bez energií a internetu). 
Postupně opravovaný dům s vyměněnými stoupačkami, vchodovými dveřmi, rozvody (el.+plyn+voda) a novou střechou poskytuje také prostor pro odpolední rekreaci na travnaté, slunné, jižní straně přímo za domem popřípadě v Kubištových či Šimkových sadech do 200 m od domu. Pošta, potraviny, Interspar, Kaufland, škola, školka, MHD jsou v dosahu chůze, lokalita nabízí celkově velmi dobrou občanskou obslužnost.


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto
O-BYTU
kuchyně-a
kuchyně-b
kuchyně-c
kuchyně-e
kuchyně-d
pokoj-+-kk-a
pokoj-1a
pokoj-1b
loznice
koupelna
chodba
chodba-b
chodba-c
chodba-d
byt-pruhled
pohled-z-okna
TV
vesak
koupelna-b
exterier
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
veverkova
exterier
Cihlový byt 3+1/L v Malšovicích
hlavni-foto
Prostorný byt 4+1/L v Polabinách IV