RK-NEvolejte.cz

Příjemné bydlení na Ortenově náměstí

>> základní info<<

stav: PRODÁNOcena: 3.380,000,- Kč + servis nastěhování: podzim  2014parkování: před domemprověřeno: ano

>> popis bytu

Nabízíme od cihly zrekonstruovaný, praktický a sympatický byt s náladou 30. let. Jedná se o světlou, jihovýchodní dispozici 2+kk s obytnou plochou 53 m2, s umístěním do 3./4 NP  zděného domu s výtahem vzdáleného 5 minut od stanice metra nádraží Holešovice – na Ortenově náměstí. Byt je v osobním vlastnictví, optimalizovaný úvěr k této nabídce navrhujeme individuálně na vyžádání.

V jedné místnosti repasované, broušené v druhé zcela nové dubové parkety společně s litinovými radiátory a prvorepublikovými interiérovými dveřmi skromně připomínají tehdejší náladu bytu, který v roce 2011 podstoupil důmyslnou rekonstrukci. Při té se podařilo původní prvky citlivě zkombinovat s dnešními materiály, moderním vybavením a praktickými doplňky.

V zádveří předsíně si všimnete na míru provedených truhlářských prací a sestavy velkoplošných zrcadel, které nápaditě využívají a opticky zvětšují využitelnost vstupního prostoru. Pod nohami ucítíte příjemný pocit přírodních materiálů odolného marmolea, které svým žlutým odstínem již avizuje přítomnost kuchyně, kde zůstává barevně sladěná linka tvaru L v červeném lesku včetně nerezových vestavěných spotřebičů (horkovzdušná elektrická trouba, výkonná plynová varná deska typu wok, digestoř s odtahem do komína). Prostorná koupelna (3.8 m2) s vanou je opatřena topným žebříkem s el. přitápěním, závěsné WC je samostatné, keramické obklady a dlažba barevně navazují na předsíň a kuchyňský kout. Světlé obytné pokoje o výměře 20.4 a 15.85 m2 jsou s novými plastovými okny orientovanými jihovýchodně do Ortenova náměstí, velkými vnitřními parapety i venkovnímu “předzahrádkami” pro Vaše květiny.

Prosklené dveře od pokojů prosvětlují denním světlem předsíň s kuchyní, účinnou cirkulaci vzduchu Vám umožní 3x okno do světlíku (1x koupena, 1x WC, 1x kuchyně). Vstup do bytu je certifikovanými bezpečnostní dveřmi, byt je dále vybaven elektronický alarmem – zabezpečení proti požáru a vloupání s možnost napojení na PCO. Rozvody el., plynu i vody jsou nové, k dispozici je kabelová datová síť s připojením k vysokorychlostnímu internetu (poskytovatelé UPC, O2), v předsíni využijete stropní úložný prostor se stahovacím schodištěm. K dispozici je sklepní kóje (3.5 m2) a balkón na mezipatře.

Dům s nezanedbatelným pravidelným ročním příjmem (společnost Vodafone, k bytu patří podíl na zisku) je postupně opravován. Železobetonová vyzdívaná konstrukce má zateplen plášť s novou fasádou, nyní se dokončuje nová plynová kotelna (září 2014), okna jsou plastová. Z nově opraveného Ortenova náměstí s dětskými hřišti se do centra dostanete do 15 minut (k tramvaji – 3 min., na metro – 5 min.), v místě naleznete bezproblémovou občanskou vybavenost. Prohlídky po předchozí telefonické domluvě, k nastěhování do 30 dní po zaplacení kupní ceny. 


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

hlavní foto
pudorys
kuchyne-b
kuchyne-c
koupelna-a
wc
kuchyne+loznice2
kuchyne-a
pokoj-1a
pokoj-1B
pokoj-2d
pokoj-21a
pokoj-2c2
předsíň-a
předsíň-b
dvere
uchyceni-kvetinace
pohled-z-okna
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Prostorný byt 3+1/L Pod Zámečkem
V-KOUTECH
Útulný byt 2+1 s balkónem v centru Hradce
hlavni-foto
Prostorné bydlení pro náročnější