RK-NEvolejte.cz

Pěkné 2+kk s prostornou jižní lodžií

>> základní info<<

stav: PRODÁNO cena: 1.350.000,- Kč + servisnastěhování: dle dohodyparkování: ZDARMAprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme velmi pěkné, původní 2+kkáčko s prostornou lodžií v Labské kotlině II – ulice Jungmannova. Byt v 9./16 NP  panelového domu se dvěma osobními a jedním nákladným výtahem má i s lodžií podlahovou plochu 55 m2. Slunný byt je orientován na jihozápad, je v osobním vlastnictví, bez dluhů, zástav nebo jiných omezení, návrh optimalizovaného financování Vám bezplatně zpracujeme do 24 hodin od prohlídky.

Obě místnosti jsou obytné a mají 12.15 m2 a 18.58 m2. V umakartovém jádře je koupelna s vanou oddělena od WC, v předsíni je původní šatní skříň, v bytě není zaveden plyn. Byt Vás nepochybně osloví prostornou lodžií, která je přes šířku obou místností a mí pěkných 7.7 m2. Okna jsou původní v udržovaném a pravidelně rekonstruovaném stavu (foto), na podlahách je PVC a koberce. K dispozici budete mít svojí komoru (1,4 m) pět metrů od bytu, rychlý internet a kolárnu.

Dům s vyměněnými stoupačkami, novým moderním vchodem, se udržuje postupně z našetřených peněz. V místě je dobá vybavenost, MHD, moderní dětské hřiště, hospůdka nebo prodejna Metuje jsou do 200 m od domu, poliklinika, doktoři, velké TESCO nebo masna u Plotů jsou 2 zastávky MHD. Byt Vám bude předán vyklizený (může zůstat některý stávající nábytek) do 14 dní od uhrazení kupní ceny. Prohlídky uskutečňujeme denně do 24h od předchozí telefonické objednávky. 


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

HLAVNI-FOTO
pudorys
obyvak-a
obyvak-b
kuchyne
loznice-a
loznice-b
chodba-a
chodba-b
koupelna
okna
lodzie-a
lodzie-B
PRODANO
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Exponované 3+1 s terasou v Braníku
hlavni-foto_PRODANO
Nadstandardní moderní byt na Moravském předměstí
pokoj-+-kk
Zrekonstruované 2+kk v Orlické kotlině