RK-NEvolejte.cz

Pěkný byt 2kk/B v Labské kotlině II

>> základní info<<

stav: PRODÁNO cena: 1.2250.000,- Kč + servisnastěhování: do 14 dníparkování: ZDARMAprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme pěkný byt 2+kk s podlahovou plochou cca 43 m2 + sklep v Labské kotlině II. Byt je umístěn do 3./7 NP zregenerovaného panelového domu a je v osobním vlastnictví. Kalkulace hypoték Vám navrhneme do 24 od prohlídky.

Byt má dvě velké obytné místnosti (18.3 a 15.8 m2), obě orientovány na jihovýchod do Jungmannovy ulice a déle pěkný balkón (3.45 m2) v mezipatře orientován do na SZ viz foto. Balkón budete užívat výhradně. Okna jsou plastová s žaluziemi, na podlahách je PVC, koupelna je z umakartu, vaří se na plynu, teplo je z Opatovic. Do fondu oprav budete přispívat 800,- Kč. K dispozici budete mít sklep (2 m2) kolárnu, internet.

Bezbariérový dům je po rekonstrukci a je ve velmi dobrém stavu. Nová fasáda, plastová okna, nové chody, zvonky, nový výtah. Dům je zajímavý svým umístěním. Obchod s potravinami, poliklinika, lékárna, škola jsou v dosahu pěší chůze či dvou zastávek MHD (200 m2), Labská kotlina je vyhledána i pro možnost procházek podél Labe a často se stává adresou lékařů ze sousedního areálu fakultní nemocnice či zájemců z hradecké univerzity. Centrum je vzdálené 15 minut pěší chůze. Byt je volný k nastěhování do 14 dní po uhrazení kupní ceny. 


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
pokoj-+-kk-a
pokoj-+-kk-bjpg
pokoj-a
pokoj-b
predsin
koupelna+wc
balkon
PRODANO
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavnifoto
Slunný byt 2+1 v Orlické kotlině
pohled-dum
Světlé 1+kk s výhledem do zeleně
hlavni-foto-2
Zde může být Vaše nemovitost