RK-NEvolejte.cz

Pěkný byt 3+1/B u studentského kempusu

stav: AKTIVNÍcena: 2.150.000,- Kč + servis nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

Prodáme pěkný byt 3+1 s balkónem o výměře cca 74 m2 v ulici U Josefa na Cihelně. V mladém panelovém domě (1989-90) se dvěma výtahy, bytová jednotka s pěkným výhledem je umístěna do 9./12NP a je orientována na jih (kuchyně + dětský pokoj) a na východ (obývací pokoj + ložnice). Byt je v družstevním vlastnictví s možností převodu do OV, nabídku vhodného financování Vám na vyžádání vypracujeme do 24 od prohlídky.

Byt je po částečné rekonstrukci v dobře udržovaném stavu. Prostorná chodba nabízí dobrou možnost úpravy umakartového jádra, kde je v současnosti koupelna s vanou oddělena od WC. V kuchyni s balkónem zůstává linka s kvalitní pracovní deskou, okna v celém jsou plastová s žaluziemi, na podlaze je PVC a koberce. Z obývacího pokoje (cca 20 m2) se vstupuje do ložnice (cca 12 m2), dětský pokoj (cca 12 m2) má oddělený přístup. K dispozici je sklepní kóje a kolárna, výhodou mohou být uzamykatelné chodby pouze se třemi byty a sušárnou užívanou nyní spíše jaké kolárna.

Nezadlužený dům se nachází v dobře vybavené lokalitě (restaurace, nová vinárna, bankomat, vietnamská večerka jsou ihned u domu v místě budete mít k dispozici dále Kaufland, Albert nebo koupaliště. Dům se opravuje průběžně z našetřených peněz, jsou nové stoupačky, okna, vchody, oba výtahy, izolace spár, je již z 1/2 našetřeno na zateplení. Byt je k dispozici cca do 60 dní od úhrady kupní ceny.

Categories: , , ,

exterier
kuchyn-02
kuchyn-01
z-okna-01
obyvak-01
obyvak-02
loznice-01
loznice-02
detsky-pokoj
Chodba-01
Chodba-02
koupelna-01
zachod
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
narodnich-hrdinu
Výjimečný mezonet v Dolních Počernicích
hlavni-foto
Zrekonstruovaný byt 3+1/L v Milady Horákové
exterier-dum
Slunné 3+1/L s garážovým stáním (Stodůlky)