RK-NEvolejte.cz

Prostorný a slunný byt 3+1/2xL ve Věkoších

stav: REZERVOVÁNO cena: 2.000.000,- Kč + servis nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

Prodáme prostorný a slunný byt 3+1/2xL v Truhlářské ulici ve Věkoších. S výměrou cca 85 m2, byt v osobním vlastnictví, je umístěný do 4./4NP panelového domu bez výtahu, není zatížen úvěrem ani jiným omezením a lze financovat hypotékou. Návrh na míru optimalizovaného financování Vám na vyžádání předložíme do 24h od prohlídky.

Obývací pokoj (cca 19.95 m2) i ložnice (cca 15.87 m2) mají samostatný vstup na oddělené lodžie (cca 2 x 4.2 m2) s orientací na jihovýchod do klidné zeleně a s pěkným výhledem na Bílou věž s katedrálou sv. Ducha. Dětská pokoj (cca 14 m2) a kuchyně (cca 10 m2 jsou orientovány na severozápad s pěkným výhledem na Krkonoše. Všechny okna jsou plastová, jádro je původní umakart, vhod Vám přijde prostorná komora (cca 4.86 m2) umístě přímo v bytě. K dispozici je větší (krajní) sklep, kočárkárna, kolárna, vybavená dílna. Vytápění je dálkové z Opatovic, fond oprav činní cca 1.500,- kč.

Dům, s krásnými sakurami před vchodem, není zatížen úvěrem, je po rekonstrukci a v dobrém technickém stavu. Jsou vyměněny vchody, zvonky, schránky, stoupačky, je opravena a zateplena střecha, jsou zatepleny štíty, okna ve společných prostorech jsou již plastová. V místě je dobrá vybavenost, včetně školy, školky, polikliniky, pošty, potravin, zastávky MHD – vše v dosahu chůze. Parkování je zdarma před domem.

Categories: , , , ,

hlavni-foto
pudorys
pokoj-1a
pokoj-1b
pokoj-2
kuchyne
lodzie-a
lodzie-2
vyhled-z-lodzie-1
vyhled-z-pokoje-1
vstup
predsin
predsin-+-komora
hlavni-foto_prodano
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto-a
Novostavba 5+kk, 145 m2 na Novém HK
hlavni-foto
Spacious apartment at Petrská street – Prague 1
 
Světlý byt 3+1 s prostornou půdou v Úpici