RK-NEvolejte.cz

Prostorný byt 3+1/L Pod Zámečkem

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ   cena: 2.000.000,- Kč + servisnastěhování: do 14 dníparkování: ZDARMAprověřeno: ano

>> popis bytu

Prodáme prostorný, částečně zrekonstruovaný byt na hranici Třebše a Nového Hradce Králové – v ulici Pod Zámečkem. Osmdesáti metrový byt ze 3./7NP je ve družstevním vlastnictví místního družstva bez současné možnosti převodu do OV.

Byt je dobře udržovaný, s místnostmi orientovanými na SV (kuchyně, obývací pokoj) a jihozápad (ložnice, dětský pokoj s lodžií). Plocha všech místností je nadstandardní včetně obytné kuchyně (12 m2), obývacího pokoje (20.7 m2), ložnice (18.3 m2) a dětského pokoje (16.2 m2). V chodbě budete mít k dispozici praktickou komoru (cca 2 m2), v kuchyni spíž, z dětského pokoje budete mít přístup na lodžii s výhledem do zeleně a na dětské hřiště. V chodbě, kuchyni a v ložnici je položena dlažba (cca 5 let), v ob. a děts.p je koberec. Všechna okna jsou plastová s žaluziemi. K dispozici je internet, sklepní kóje, kolárna.

Se zateplením pláště, novou fasádou, plastovými okny, novými stoupačkami a novými výtahy, dům je po kompletní rekonstrukci a je ve velmi dobrém stavu. Hned za domem je pěkné dětské hřiště, pošta, obchody, škola, školka, několik zastávek MHD vč. 1,2,23,27. Byt je volná k nastěhování do 14 dní od uhrazení kupní ceny. Prohlídky uskutečňujeme do 24h od telefonické objednávky.


 >> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@petrkalkus.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
kuchyne-a
kuchyne-b
pokoj-1a
pokoj-1b
detsky-pokoj
loznice
chodba-a
chodba-b
koupelna
lodzie
exterier
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
dum-b
Rodinný dům na krásném místě v Praskačce
hlavni-foto
Nové 3+kk/B v klidné části HK
hlavni-foto2
Přehled nad Prahou z pěkné 2+1/L na P10