RK-NEvolejte.cz

Prostorný byt 4+1/L v Polabinách IV

stav: AKTIVNÍcena: 2.490.000,- Kč + servis nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

Prodáme prostorný byt 4+1/L s celkovou podlahovou plochou 95.3 m2. Byt je umístěn do zvýšeného přízemí panelového domu v Polabinách IV v ulici Brožíkova, je v osobním vlastnictví bez právních omezení, návrh vhodného financování Vám na vyžádání předložíme do 24h od prohlídky.

Byt je po částečné rekonstrukci v udržovaném stav. Obývací pokoj (19.15 m2) je spojen s kuchyní (10.4 m2) dvoukřídlími dveřmi a příčkou s mocností 9 cm, která nabízí možnost propojení těchto dvou prostorů. Společně s dalším pokojem (16.9 m2) se jedná o polovinu bytu orientovanou na západ. Ve zděném jádře je koupelna s bezbariérovým sprchovým koutem oddělena od WC, v široké chodbě byla vestavěna komora (1.4 m2). Na východ jsou orientovány další dva pokoje (16.1 m2 a 11.9 m2) společně s prostornou zasklenou lodžií (7.2 m2). K bytu patří další komora (1.8 m2) umístěná na patře a sklepní kóje (1.8 m2). Vaří se na plynu, teplo je z Opatovic, poplatky spojené s užíváním bytu jsou příjemné, fond oprav činní 1.600,- Kč, poplatky celkem kolem 4.tis + el., dispozici je vysokorychlostní internet a kabelová TV UPC.

V průběžně upravovaném domě s novou střechou a dvěma výtahy je k dispozici kolárna a sušárna. Na řadě jsou nyní nové schránky, v další fázi se uvažuje o zateplení či o lodžiích. V místě je výborná občanská vybavenost – Kaufland, OBI, Albert jsou dvě zastávky MHD (zastávka je 200m od domu) v blízkosti je MŠ, ZŠ, dětská hřiště, skatepark, restaurace, pizza. Prohlídky uskutečňujeme ideálně v denních hodinách po předchozí telefonní objednávce.

Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
pokokj-1b
pokokj-1a
kuchyne-a
kuchyne-b
pokoj-2b
pokokj-2a
pokoj-3a
pokoj-3b
chodba
komora
koupelna
lodzie
WC
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
labska-louka
Prostorné studio ateliérového typu v Třebši
hlavni-foto-a
Novostavba 5+kk, 145 m2 na Novém HK
hlvani-foto
2+1 v nízkopodlažním dome, Třebeš