RK-NEvolejte.cz

Prostorný byt 5+1/L u Futura

stav: REZERVOVÁNO cena: 2.750.000,- Kč + provize  nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

Prodáme Vám zrekonstruovaný, prostorný byt 5+1/L v dobře dostupné a vybavené části ulice Pod Zámečkem. V osobním vlastnictví, byt bez závazků, právních vad nebo jiných omezení, se nachází v 3./6NP panelového domu 200 m od zastávky MHD Hotel Garni. Na míru optimalizovanou nabídku financování Vám na vyžádání vypracujeme do 24h od prohlídky.

Byt prošel celkovou vkusnou rekonstrukcí a je v pečlivě udržovaném stavu. Prostorná vstupní hala, zasklená lodžie, dobře větratelná a pro slunce-milce atraktivní orientace bytu do tří světových stran (JZ, JV, SV), všechny místnosti oddělené s vlastními vstupy, patří mezi neodstranitelné přednosti bytu. V rámci rekonstrukce bylo vyzděno jádro, natažena nová elektro instalace i podélné rozvody vody, bezprahové podlahy jsou plovoucí v kombinaci s dlažbou, do bytu byly zakoupeny nové interiérové dveře, z části společně s obložkovými zárubněmi. Okna jsou plastová s žaluziemi, v rohové lince Vám zůstávanou současné spotřebiče včetně myčky, horkovzdušné a mikrovlnné trouby, v koupelně topný žebřík, v chodbě a v pokojích vestavěné skříně. Byt má z části strukturované vnitřní omítky a snížené stropy. K dipozici budete mít vysokorychlostní internet, kabelovku (UPC), sušárnu, kolárnu a sklepní kóji.

Dům s novými vchody, stoupačkami, výtahem, zateplenou střechou a plastovými okny, se nachází jednu zastávku MHD od OC Futurum. V místě jsou školy, školky, poliklinika, pošta, horolezecká stěna, dětská hřiště, do nekuřácké hospody můžete zajít na stěnu HK nebo do Moravanky. Byt je volný do 60 dní od úhrady kupní ceny, prohlídky uskutečňujeme do 24h od předchozí telefonické objednávky.

Categories: , , , ,

hlavni-foto
pudorys
predsin-a
predsin-b
kuchyne-a
kuchyne-b
koupelna-a
obyvaci-pokoj-a
obyvaci-pokoj-b
lodzie-a
lodzie-b
loznice-a
loznice-b
destky-pokoj-a
destky-pokoj-b
detsky-pokoj-2a
detsky-pokoj-2b
pracovna-a
pracovna-b
hlavni-foto
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto-a
Novostavba 5+kk, 145 m2 na Novém HK
hlavni-foto2
Zděná 2+1 s balkónem vedle Kubištových sadů
hlavni-foto
Čistý, stometrový byt 3+1/4L na MP