RK-NEvolejte.cz

Prostorný byt na Moravském předměstí

>> základní info<<

stav: AKTIVNÍ

cena: 2.650.000,- Kč nastěhování: po dohoděparkování: zdarmaprověřeno: ano

popis bytu

Prodáme prostorný a vzdušný byt 3+1/2xL s podlahovou plochou 95 m2. Nachází se v 11./11NP panelového domu z druhé poloviny 80. let a je v družstevním vlastnictví s možností okamžitého převodu do OV (anuita je doplacena).

Dobře udržovaný byt je po částečné rekonstrukci. V původní jádře s odděleným WC je nově obložena koupelna s novou vanou a umyvadlem, je zde vyměněna elektřina. V prostorné chodbě s vestavěnou skříní naleznete dostatek dalšího úložného prostoru včetně stávající šatny. Všechny pokoje jsou oddělené s výměrami (21 m2, 20 m2 a 12.43 m2), v nejmenším z pokojů Vás potěší praktická vlastní šatna s dveřmi (+ 3.45 m2). Dopolední slunce budete mít ve dvou z pokojů a kuchyni, největší z pokojů je orientován na jihozápad. Všechna okna s žaluziemi jsou nová 3 týdny. V kuchyni s ojedinělými 15.52 m2 zůstává současná linka s plynovým sporákem a digestoří (aktivní odtah). Dva větší pokoje mají vstup na lodžii, na uzavíratelné chodbě budete využívat další komoru a v přízemí sklepní kóji. K dispozici budete mít kabelovku a internet.
>> popis domu a lokality

Dům se samosprávou o čtyrech vchodech je průběžně opravován a je v dobrém stavu. Jsou vyměněny stoupačky, opravená střecha, nové výtahy, nové vchody, schránky a zvonky, jsou zatepleny oba štíty. V místě je výborná obslužnost. Albert, poliklinika jsou přímo u domu, poštu, MHD, restaurace a další obchody budete mít přímo v ulici – třídě E. Beneše, která v posledních letech postupně prochází celkovou revitalizací. Byt je volný k nastěhování ihned po uhrazení kupní ceny. Prohlídky uskutečňujeme do 24h po předchozí telefonické objednávky. 


>> vyřizuje:

Petr Kalkus tel.: 601344678 email: info@rk-nevolejte.cz


Categories: , , ,

hlavni-foto
pudorys
chodba-b
chodba-a
kuchyne-a
kuchyne-b
pokoj-1b
pokoj-2a
pokoj-2b
pokoj-3a
pokoj-3b
pokoj-1a
koupelna
WC
balkon-a
lodzie-2
 
Comments

No comments yet.

 
Random Items
 
hlavni-foto
Kidný byt 1+1 s obytnou kuchyní a pěkným výhledem
hlavni-foto
Rodinný dům v Miletíně
hlavni-foto
Atypická 3+1 s prostornou terasou v HK